Kobieta na krańcu świata

Kobieta na krańcu świata: Making of

Kobieta na krańcu świata
Kobieta na krańcu świata
Kobieta na krańcu świata

12. sezon programu „Kobieta na Krańcu Świata” był wyjątkowy pod wieloma względami. Padł klaps na planie setnego, jubileuszowego odcinka, po raz pierwszy zrealizowanego w Polsce. Ale był to również sezon najtrudniejszy w historii. Pandemia zatrzymała Martynę na cztery miesiące w kraju a kontynuacja zdjęć stanęła pod znakiem zapytania. Ale jak się okazuje dla tej ekipy, jak i dla bohaterek Martyny niemożliwe nie istnieje!

Veronica – płaczka pogrzebowa z Ghany - pokazała, że ostatnie pożegnanie może być powodem nie tylko do łez ale i do radości. Gimnastyczka Jennifer, mimo że urodziła się bez nóg, udowodniła, że nie ma dla niej w życiu rzeczy niemożliwych, a 10letnia Rabija z Bangladeszu uświadomiła, jak ważna jest edukacja, zwłaszcza tam, gdzie tak trudno dotrzeć do szkoły. Vladana – asystentka seksualna z Czech zwróciła uwagę na potrzeby osób z niepełnosprawnościami. Zena udowodniła, że kobieta – gdy ma wystarczająco dużo silnej woli - może zostać strażaczką w konserwatywnym Libanie, a Elżbieta Dzikowska … po prostu może wszystko!

Ostatni odcinek tej serii odsłania kulisy powstania programu w czasie pandemii. Mimo zamkniętych granic ekipa pokonała odległość równą aż jednej długości równika i napotkała na swojej drodze kobiety nie z tej Ziemi.

Aktualności