Choroba pogrążyła jego biznes! Magda Gessler ostatnią nadzieją restauratora "Krupnioku"

Stan schorowania restauratora zszokował Magdę Gessler – ale znalazła na to sposób… ;)
Stan schorowania restauratora zszokował Magdę Gessler – ale znalazła na to sposób… ;)
W poniedziałek o 15:45 na antenie TVN zobaczymy powtórkę czternastego odcinka 17. sezonu programu "Kuchenne Rewolucje". Magda Gessler ruszy na pomoc barowi "Krupniok", który z powodu choroby właściciela podupadł finansowo.

Tym razem Magda Gessler wybrała się do Namysłowa, by tam ratować bar "Krupniok", który ze względu na chorobę właściciela znalazł się w poważnych kłopotach. Niewielki lokal prowadzi Marek razem ze swoim dobrym znajomym - Wiktorem. Pomaga im również siostra Marka. Bar położony jest na jednym z namysłowskich osiedli i specjalizuje się w plackach ziemniaczanych i pierogach.

Kuchenne rewolucje w Krupnioku - co się wydarzyło?

"Krupniok" szybko przekonał swoimi daniami lokalną społeczność. Co za tym idzie, bar bardzo dobrze prosperował. Jednak w pewnym momencie los odwrócił się od właściciela, który zachorował. Stan zdrowia uniemożliwił mu codzienną pracę, a także zupełnie uszczuplił jego oszczędności - bowiem pieniądze na prowadzeniu lokalu przeznaczył na badania, lekarstwa i wizyty u lekarzy.

Ja przez rok czasu wydałem duże pieniądze na lekarzy. 45 tysięcy poszło na te wszystkie leki, lekarzy, badania. To były pieniądze, które były z czynszu na knajpę, które były z rachunku na prąd
- wyznali Marek i Wiktor, właściciele baru "Krupniok"

Chociaż Marek wraz z Wiktorem starają się, żeby i placki i pierogi były tak smaczne jak dawniej, prawie nikt tu już nie zagląda. Sytuacja baru z dnia na dzień robi się coraz gorsza. Czy Magdzie Gessler uda się uratować kolejny lokal, który znalazł się nad przepaścią?

"Kuchenne Rewolucje" - zgłoś się do programu!

Twoja restauracja potrzebuje pomocy? Zgłoś się do kreatorki stylu i smaku - Magdy Gessler. Wyślij zgłoszenie i poddaj się "Kuchennym rewolucjom"! Nieustraszona Magda Gessler przybędzie na ratunek do Twojego baru, restauracji i pomoże Ci zacząć od nowa, dzieląc się swoim kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Formularz zgłoszeniowy wypełnisz TUTAJ.

Autor: Jakub Tuchaj

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?