"Tobie się wydaje, że ja nic nie robię!". Magda Gessler ratuje małżeństwo i... restaurację Doroty i Piotra

Magda Gessler
"Siedzimy, gadamy, marzymy..." i nic się nie dzieje w restauracji / Czerwionka-Leszczyny
W piątek o 15:50 na antenie TVN odbędzie się powtórka ósmego odcinka siedemnastego sezonu "Kuchennych rewolucji". Magda Gessler stanie przed wyjątkowo trudnym zadaniem – ratowaniem restauracji „Helios” oraz małżeństwa jej właścicieli, Doroty i Piotra.
"Dorota , weź się do roboty!" - "Kuchenne rewolucje" PRZEDPREMIEROWO
"Dorota , weź się do roboty!" - "Kuchenne rewolucje" PRZEDPREMIEROWO
Piotr sprezentował swojej żonie, Dorocie, restaurację „Helios”, ponieważ od zawsze własna jadłodajnia była jej marzeniem. Wcześniej pracowała w gastronomii, a podczas szukania domu dla rodziny, małżeństwo natknęło się na wolno stojący budynek, w którym znajdował się wolny lokal. Tak stali się właścicielami restauracji w niedużym miasteczku na śląsku. Dorota była szczęśliwa, że nie będzie musiała dojeżdżać do pracy i w końcu pracuje tylko na siebie. Nie przewidziała jednak, że brak jakichkolwiek zmian w restauracji odbije się na finansach rodziny. Przez brak klientów straciła cały zapał do pracy, co irytuje jej męża, który teraz żałuje zakupu. By nie zrujnować doszczętnie budżetu i swojego małżeństwa, Piotr postanowił wezwać na pomoc Magdę Gessler.

Marzenie, które stało się koszmarem - historia restauracji "Helios"

W tym odcinku poznajemy historię restauracji „Helios”, która miała być spełnieniem marzeń, a stała się źródłem konfliktów i rozczarowań. Piotr, chcąc uszczęśliwić swoją żonę Dorotę, spełnił jej marzenie o posiadaniu własnej jadłodajni, kupując lokal w niedużym miasteczku na Śląsku. Dorota, z doświadczeniem w gastronomii, początkowo była pełna zapału, że może prowadzić własny biznes.

Jednak brak jakichkolwiek zmian w restauracji szybko odbił się na sprawach finansowych. Brak gości i rosnące koszty sprawiły, że Dorota straciła zapał do pracy, co zaczęło irytować Piotra. Małżeństwo zaczęło się kłócić, wzajemne pretensje rosły, a atmosfera w restauracji i w domu stawała się coraz bardziej napięta.

Ty mając nadzieję, że będzie lepiej, nic nie robiąc - nie zrobisz nic!
- powiedział Piotr, właściciel restauracji "Helios"
Tu nie ma nikogo w ciągu tygodnia (...) Nie ma klienta, to po co tu siedzieć?! (...) Tobie się wydaję, że ja nic nie robię! Ciebie tutaj nie ma!
- skomentowała Dorota, właścicielka restauracji "Helios"

Dorota zarzuca mężowi brak wsparcia i nieobecność, natomiast Piotr uważa, że jego żona nic nie robi, co pogłębia frustrację i nieporozumienia między nimi. Konflikty narastają, a każde z małżonków czuje się coraz bardziej osamotnione w walce o przetrwanie restauracji.

W obliczu rosnących problemów Piotr postanowił wezwać na pomoc Magdę Gessler, licząc, że słynna restauratorka pomoże im wyjść z kryzysu i uratuje zarówno restaurację, jak i ich małżeństwo.

Kuchenne rewolucje
Kuchenne rewolucje
Źródło: EAST NEWS

Oglądaj "Kuchenne rewolucje" w MAX

"Kuchenne rewolucje" - zgłoś się na casting do programu!

Nowe pomysły, smaki, wystrój lokali, a przede wszystkim rewolucja w życiu właścicieli upadających lokali. Nieustraszona Magda Gessler przybędzie na ratunek do Twojego baru, restauracji i pomoże Ci zacząć od nowa, dzieląc się swoim kilkudziesięcioletnim doświadczeniem.

Takiej szansy po prostu nie można zmarnować. Nie trać czasu i wypełnij formularz.

240415_kuchenne_rewolucje_gessler_3_cechy_www
Sekrety kulinarnego sukcesu: Magda Gessler odsłania kluczowe cechy restauratora i kucharza

Czytaj też:

Autor: Kinga Rysula

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?