Skazana 4: Alicja na oddziale psychiatrycznym. Zaskakująca reakcja Doroty

Skazana 4, odcinek 2: Gabriela Muskała, Agata Kulesza
Skazana 4: Alicja Mazur trafia na oddział psychiatryczny w więzieniu
Alicja Mazur coraz gorzej czuje się po wydarzeniach związanych z Sylwestrem Hepnerem. Nie radzi sobie z presją i emocjami. Trafia na więzienny oddział psychiatryczny.

Alicja Mazur znajduje się pod ogromną presją. Po wielomiesięcznej walce z Hepnerem, czeka ją kolejne wyzwanie. Pati, która wyszła na wolność, została porwana. Cichy stała się elementem rozgrywki, w której sporą rolę odgrywają duże pieniądze. Była sędzia znajduje się pod ogromną presją. W końcu trafia na więzienny oddział psychiatryczny. Od jakiegoś czasu jest tam również Dorota Wójcik. Osadzona cieszy się na widok Mazur.

Skazana 4 - co wydarzyło się w 2. odcinku?

Do Alicji dociera nagranie porwanej Pati z przekazem: albo Alicja dowie się, gdzie Hepner ukrył swoje pieniądze, albo Pati zginie.

Alicja prosi Kraszeckiego o pomoc. Chce, by ten wydobył informacje od Doroty Wójcik. Jeśli ktoś wie gdzie szukać pieniądzy, to właśnie ona.

Skazana 4, odcinek 2
Skazana 4, odcinek 2: Gabriela Muskała, Agata Kulesza
SKAZANA_4_DZIEN_15_16_11_2023_ODC_2-11
SKAZANA_4_DZIEN_15_16_11_2023_ODC_2-6
SKAZANA_4_DZIEN_10_10_11_2023_ODC_2-14
+12
Zobacz galerię

Krystian, zaniepokojony zniknięciem Pati, zgłasza sprawę komisarzowi Piotrowskiemu. Mario obiecuje pomóc. Tymczasem Penis zezwala Kosie na widywanie się z ich synkiem poza murami więzienia. Sielankę zakłóca Richter, który chce, by Kosa znowu pracowała dla niego.

Alicja zaczyna tracić panowanie nad sobą. Gdy dochodzi do groźnego incydentu na więziennej stołówce, Alicja zostaje przeniesiona na oddział psychiatryczny. Tam spotyka Dorotę.

Skazana 4 - gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Skazana" będzie można oglądać na platformie Max od 11 czerwca.

Zajrzyj na naszego Facebooka i Instagrama.

Kim jest Gabriela Muskała w "Skazanej"?

240206_skazana_muskala_4_www
Gabriela Muskała: "Gram psychopatkę"

Dorota Wójcik to postać, obok której nie można przejść obojętnie. Nosi w sobie wiele tajemnic. Potrafi manipulować ludźmi i zawsze dostaje to, czego pragnie. Gabriela Muskała stworzyła bohaterkę, która elektryzuje, przeraża i fascynuje. W 3. sezonie powoli odkrywała swoje karty, by finalnie pokazać swoje prawdziwe oblicze. - Teraz już możemy mówić o tym, że gram psychopatkę, to jest chyba takie najmocniejsze i najbardziej określające te postać słowo. Powiem szczerze, że jako aktorka natychmiast gdzieś tam wszystkie receptory mi się uruchomiły, że to jest świetny materiał aktorski. Natomiast jako człowieka, ja buduję zawsze postaci od środka, zawsze gdzieś tam zaglądam, szukam w sobie,  wiedziałam, że to jest taka postać, której nie chcę zaczynać poszukiwań od środka, więc oglądałam bardzo dużo dokumentów o takich ludziach - powiedziała Muskała.

Przeczytaj także:

Autor: Małgorzata Czop

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?