Magda Gessler wróciła do Łodzi! "Nie wiem, czy Ci ludzie mówią prawdę..."

Kuchenne rewolucje: Co dalej z Martą i Tomkiem? Powrót Magdy Gessler do Łodzi
Sześć tygodni po burzliwych "Kuchennych rewolucjach", historia restauracji w Łodzi zdaje się nabierać nowego, nieoczekiwanego obrotu. Magda Gessler wróciła do miasta, aby ponownie spotkać się z właścicielami, jednak tym razem czekało ją gorzkie zaskoczenie.
Kuchenne rewolucje 28, odcinek 8
Kuchenne rewolucje, odcinek 8
Kuchenne rewolucje, odcinek 8
Kuchenne rewolucje, odcinek 8
Kuchenne rewolucje, odcinek 8
+7
Zobacz galerię

"Kuchenne rewolucje" - jaki jest finał tej historii?

Oczekując na rozmowę z właścicielami restauracji "Sztuka Kochania Mięsa", Magda Gessler dowiedziała się, że lokal został zamknięty na kłódkę przez właścicieli posesji, na której mieści się restauracja.

Restauratorka, zaskoczona i zaniepokojona, postanowiła zrozumieć, co doprowadziło do tego dramatycznego zwrotu wydarzeń. Telefoniczna rozmowa z właścicielem posesji wyjaśniła, że obawy dotyczące bezpieczeństwa oraz brak odpowiedzialności za sytuację w kuchni i w lokalu skłoniły ich do podjęcia tej decyzji.

Kuchenne rewolucje, sezon 28, odcinek 8

Kuchenne rewolucje: Co dalej z Martą i Tomkiem? Powrót Magdy Gessler do Łodzi
Kuchenne rewolucje: Co dalej z Martą i Tomkiem? Powrót Magdy Gessler do Łodzi
Kuchenne rewolucje: Magda Gessler przerywa rewolucję!
Kuchenne rewolucje: Magda Gessler przerywa rewolucję!
Kuchenne rewolucje: "Dobra wystarczy, ja się wycofuje"
Kuchenne rewolucje: "Dobra wystarczy, ja się wycofuje"
Kuchenne rewolucje: Magda Gessler ogłasza zmiany w "Świńskich sprawkach"
Kuchenne rewolucje: Magda Gessler ogłasza zmiany w "Świńskich sprawkach"
Kuchenne rewolucje: "Alkohol wszystko zmienia..." Magda Gessler rozmawia z Tomkiem i Martą
Kuchenne rewolucje: "Alkohol wszystko zmienia..." Magda Gessler rozmawia z Tomkiem i Martą
Kuchenne rewolucje: Jak karmią w "Świńskich sprawkach"?
Kuchenne rewolucje: Jak karmią w "Świńskich sprawkach"?
Kuchenne rewolucje: Poznaj bohaterów 8. odcinka!
Kuchenne rewolucje: Poznaj bohaterów 8. odcinka!

W trakcie konfrontacji z właścicielami restauracji, Magda Gessler wyraziła swoje zaniepokojenie sytuacją oraz brakiem zaangażowania w poprawę warunków w lokalu. Zdaniem restauratorki, alkoholowe problemy kucharza oraz lekceważenie powagi terapii były czynnikami, które przyczyniły się do zaistniałej sytuacji.

Wy zrobiliście wszystko, żeby nie doszło do finału. Chciałam, żeby ta restauracja wyszła. Jestem wk******a po prostu! Nie byłam w stanie Wam pomóc! Nie wiem, czy Ci ludzie mówią prawdę, bo ich nie znam! Ale znam Was! Ja Wam źle nie życzę, ale Wy sobie zrobiliście po prostu nokaut!
- skomentowała Magda Gessler

Ta dramatyczna sytuacja tylko potwierdziła, że restauracja stoi przed poważnymi wyzwaniami, które wymagają natychmiastowej reakcji i zaangażowania wszystkich stron. Czy restauracja zdoła przezwyciężyć te trudności i powrócić na ścieżkę sukcesu?

Oglądaj "Kuchenne rewolucje" w Player.pl

"Kuchenne rewolucje" - co wydarzyło się w poprzednim odcinku?

Kilkunastotysięczny Żnin położony jest w województwie kujawsko pomorskim, a rzecz ujmując ściślej – na Pałukach (region historyczno – etnograficzny Wielkopolski). W długą tradycję kulinarną regionu nie wpisali się jednak Ania i Tomasz. Ich bowiem uwiódł i zauroczył „amerykański sen” o kurczakach w panierce. I choć na tym śnie wyrosła międzynarodowa fortuna jednego z „fastfodowych” gigantów, to barowi „Chicken Go” i jego właścicielom nie poszczęściło się tak samo. I wciąż nie rozumieją dlaczego…. Koło fortuny nie było dla nich łaskawe, mają na koncie owszem dużo pieniędzy – ale do oddania bankom, a spirala długów wciąż niebezpiecznie rośnie, spychając małżeństwo coraz bardziej ku krawędzi.

Magda Gessler znów będzie musiała wrócić do jednocześnie fundamentalnego - ale też w przypadku wciąż wielu restauratorów – retorycznego pytania : „Dlaczego wy trujecie ludzi?”. I długa będzie droga, aby właściciele w pełni to zrozumieli, że …nie wszystko złoto co się świeci. Nie każdy slogan reklamowy to prawda i że warto swoje znać, a nie tylko cudze chwalić.

Kuchenne rewolucje: Finałowa kolacja w barze "Mój Schaboszczak"
Kuchenne rewolucje: Magda Gessler ogłasza plan rewolucji!

Czytaj też:

Autor: Kinga Rysula

podziel się:

Pozostałe wiadomości