"Kuchenne Rewolucje" w Białymstoku. Właścicielka przesadziła? Gotuje, a nie jest kucharką [PRZED EMISJĄ W TV]
"Kuchenne rewolucje" sezon 32., odcinek 11.: Magdę Gessler sprowokowano?
"HoNoTu" w Białymstoku prowadzi Luiza, która kilkanaście lat temu brała już udział w "Kuchennych rewolucjach". Wtedy pracowała jako kelnerka, dziś jest właścicielką własnego lokalu. Gdy pojawiła się możliwość przejęcia lokalu na dużym osiedlu, zdecydowała się zaryzykować i rozpocząć własną działalność gastronomiczną. Wcześniej funkcjonowała tu pizzeria i pub oferujący pizzę. Jednak oczekiwany sukces nie przyszedł, a lokal nie spełnił pokładanych w nim nadziei.
Magda Gessler w trakcie rozmowy z Luizą wyraziła swoje rozczarowanie przede wszystkim makaronem carbonara, który wzbudził największe emocje i stał się głównym punktem krytyki podczas degustacji. W podanym daniu była śmietana, co jest dla włochów niedopuszczalne.
- Ja nie przypuszczałam, że wiedząc, że ja jestem częściowo włoszką i mam fioła na tym punkcie, że ktoś ma odwagę podać mi takie gówno, naprawdę - przyznała Magda Gessler.
Właścicielka tłumaczyła, że z zawodu nie jest kucharką, a menu wynika z prób dostosowania oferty do oczekiwań klientów. Dyskusja dotyczyła także stylu restauracji, który został określony jako "agresywny i męski".
Czy Magda Gessler uda się wprowadzić realne zmiany zarówno w kuchni, jak i w wystroju restauracji "HoNoTu"? Oglądajcie 11. odcinek o 21:55 w TVN.
Twoja restauracja potrzebuje pomocy? Zgłoś się do kreatorki stylu i smaku - Magdy Gessler. Wyślij zgłoszenie i poddaj się "Kuchennym rewolucjom"!
Kiedy i gdzie obejrzeć "Kuchenne rewolucje"?
Jeśli chcecie zobaczyć więcej kulinarnych metamorfoz i niezwykłych historii restauracji, nie przegapcie kolejnego odcinka "Kuchennych rewolucji"! Premiery w czwartki o godzinie 21:30 w TVN. Program jest także dostępny na platformie streamingowej - w serwisie Player.pl. Zobaczcie, jak Magda Gessler pomaga kolejnym restauratorom w walce o lepszą przyszłość ich lokali!
Czytaj też: Morze łez w "Kuchennych Rewolucjach". "Nie wierzę w to, co się dzieje"!