Magda Gessler w "Don Martinez" w Rybniku. Zaskakujący wynik degustacji

Magda Gessler w "Don Martinez" w Rybniku. Zaskakujący wynik degustacji
Co wydarzy się w 3. odcinku "Kuchennych rewolucji"? Czy Magda Gessler uratuje restaurację Renaty? Czy właścicielka pozwoli sobie pomóc? Zobaczcie fragment z odcinka!
Kuchenne rewolucje, odcinek 3
Kuchenne rewolucje, odcinek 3

"Kuchenne rewolucje" - jak Magda Gessler oceniła dania w "Don Martinez"?

Restauracja pod przewodnictwem Renaty, choć oddalona o tysiące kilometrów od Meksyku, miała ambicję przekazać mieszkańcom Rybnika esencję meksykańskiej kuchni. Niestety, pomimo entuzjazmu i staranności, "Don Martinez" zaczęło cierpieć na brak gości, co skłoniło właścicielkę nawet do sprzedaży swojego mieszkania w desperackiej próbie uratowania biznesu.

W obliczu tej sytuacji Magda Gessler postanowiła podjąć się wyzwania i pomóc Renacie odnaleźć receptę na sukces. Pierwszym krokiem była degustacja potraw w restauracji.

Magda Gessler, znana ze swojego krytycznego podejścia i delikatnego smaku, zamówiła szeroki wybór meksykańskich specjałów, w tym quesadille, zupę meksykańską czy burrito. Po spróbowaniu zupy, Magda zauważyła, że chociaż nie jest to typowe danie meksykańskie, smak nie jest całkowicie złym doświadczeniem. Quesadille, natomiast, spotkały się z uznaniem, choć restauratorka zaznaczyła, że wszystkie dania wydają się być do siebie bardzo podobne.

Da się zjeść. Nie jest złe, ale meksykańskie to nie jest...
- skomentowała Magda Gessler

Czy wizyta Magdy Gessler przyniesie restauracji "Don Martinez" nową nadzieję? Czy restauratorka odnajdzie receptę na sukces w kuchni meksykańskiej?

Magda Gessler
Magda Gessler
Źródło: MWMEDIA

Oglądaj "Kuchenne rewolucje" w Player.pl

"Kuchenne rewolucje" - co wydarzy się w 3. odcinku?

Rybnik - miasto, które stanie się areną kolejnej kulinarno-emocjonalnej bitwy w programie "Kuchenne rewolucje". Tym razem na celowniku znalazła się restauracja "Don Martinez", meksykański lokal prowadzony przez Renatę. Pomimo uroku meksykańskiej kuchni, właścicielka z coraz większym niepokojem patrzy na opustoszałe stoły...

Wieloletnie prowadzenie restauracji nie uchroniło bohaterki odcinka przed finansowymi kłopotami, które wciąż narastają. Od desperackiego sprzedania mieszkania po zastanawianie się nad zamknięciem lokalu, Renata zmaga się z nieuchronną perspektywą upadku.

Kuchenne rewolucje 28, odcinek 1
Kuchenne rewolucje 28, odcinek 1
Kuchenne rewolucje 28, odcinek 1
Kuchenne rewolucje 28, odcinek 1
Kuchenne rewolucje 28, odcinek 1
Kuchenne rewolucje 28, odcinek 1
Kuchenne rewolucje 28, odcinek 1
+13
Zobacz galerię

"Kuchenne rewolucje" - gdzie pojawi się Magda Gessler w nowym sezonie?

Po ponad czternastu latach kulinarnych podróży po Polsce, Magda Gessler nadal udowadnia, że nie boi się nowych wyzwań, odkrywając ciemne strony gastronomii. W nowym sezonie słynna restauratorka podejmie się rewolucji między innymi w barze "Chicken Go" w Żninie czy pizzerii „Świńskie sprawki” w Łodzi. Ekipa programu odwiedzi też Bydgoszcz, Nowy Targ, Myszęcin oraz Nowy Tomyśl. To będzie wiosna pełna wyzwań!

Kuchenne rewolucje: Magda Gessler o trendach kulinarnych i nowym sezonie!
Kuchenne rewolucje: Magda Gessler
Kuchenne rewolucje: Magda Gessler
Źródło: Bartosz Krupa

Czytaj też:

Autor: Kinga Rysula

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości