Gdzie zjecie najlepszy rosół w Polsce? Poznajcie kulinarne sekrety Magdy Gessler

Magda Gessler
Magda Gessler w ogniu naszych pytań!
Magda Gessler, znana restauratorka i gospodyni programu "Kuchenne rewolucje", nieustannie fascynuje Polaków swoim gastronomicznym talentem i niepowtarzalnym podejściem do kuchni. W wywiadzie podzieliła się z nami swoimi kulinarnymi odkryciami oraz osobistymi preferencjami. Oto, co miała do powiedzenia na temat najlepszych smaków i miejsc w Polsce oraz na świecie.
Magda Gessler
Magda Gessler

"Kuchenne rewolucje" - wywiad z królową polskiej kuchni

Magda Gessler, ikona polskiej gastronomii i niezastąpiona prowadząca programu "Kuchenne rewolucje", otworzyła przed nami drzwi do swojego kulinarnego świata. Restauratorka podzieliła się swoimi ulubionymi smakami oraz miejscami, które warto odwiedzić, aby doświadczyć najlepszych kulinarnych doznań w Polsce i za granicą.

Zapytana o to, gdzie można zjeść najlepszy rosół w Polsce, Magda Gessler odpowiedziała bez wahania: "najlepszy rosół w Polsce zjadłam w... moim domu!". Z kolei najlepsze ryby w Polsce zjecie w restauracji "Malinówka'" w Wiśle. Gessler szczególnie poleca pstrąga. To miejsce, gdzie każda ryba jest świeża, a sposób jej przyrządzenia podkreśla naturalny smak.

Magda Gessler ma dwa ukochane regiony w Polsce: Śląsk i Poznańskie. Zdaniem restauratorki: "są to regiony stabilne i z tradycją". Śląska kuchnia jest pełna wyrazistych smaków, a poznańska – bogata w różnorodne dania.

Restauratorka nie tylko rewolucjonizuje polską gastronomię, ale również inspiruje do odkrywania nowych smaków i miejsc. Jej pasja do kuchni i nieustanna chęć poszukiwania doskonałości sprawiają, że każda rozmowa z nią jest podróżą po najciekawszych zakątkach kulinarnego świata.

Kuchenne rewolucje: Magda Gessler
Kuchenne rewolucje: Magda Gessler

Oglądaj "Kuchenne rewolucje" w Player.pl

"Kuchenne rewolucje" - zgłoś się na casting do programu!

Nowe pomysły, smaki, wystrój lokali, a przede wszystkim rewolucja w życiu właścicieli upadających lokali. Nieustraszona Magda Gessler przybędzie na ratunek do Twojego baru, restauracji i pomoże Ci zacząć od nowa, dzieląc się swoim kilkudziesięcioletnim doświadczeniem.

Takiej szansy po prostu nie można zmarnować. Nie trać czasu i wypełnij formularz.

Kuchenne rewolucje: Magda Gessler
Kuchenne rewolucje: Magda Gessler
Źródło: Bartosz Krupa

Kuchenne rewolucje, sezon 28, odcinek 12

240520_Kuchenne_Rewolucje_s28_odc_12_WWW_Sub_02,00
Kuchenne rewolucje: Poznajcie bohaterów 12. odcinka
Kuchenne rewolucje: Poznajcie bohaterów 12. odcinka
Kuchenne rewolucje: Powrót Magdy Gessler
Kuchenne rewolucje: Powrót Magdy Gessler
Kuchenne rewolucje: Finałowa kolacja
Kuchenne rewolucje: Finałowa kolacja
Kuchenne rewolucje: Kryzys w kuchni
Kuchenne rewolucje: Kryzys w kuchni
Kuchenne rewolucje: Magda Gessler rozmawia z Tatianą
Kuchenne rewolucje: Magda Gessler rozmawia z Tatianą

Czytaj też:

Autor: Kinga Rysula

podziel się:

Pozostałe wiadomości