Skazana 3 PRZED EMISJĄ W TV: Alicja Mazur na pewno może zaufać Michałowi Kraszeckiemu?

Skazana 3: Alicja podejrzewa Michała o morderstwo
Alicja Mazur nie wie, komu może zaufać. Postanawia skonfrontować się z Michałem Kraszeckim. Na widzeniu zadaje mu niewygodne pytanie. Zobaczcie przedpremierowy fragment 7. odcinka.

Alicja Mazur nie ufa już nikomu. Postanawia sprawdzić intencje, którymi kieruje się Michał Kraszecki. Prosi go o widzenie w cztery oczy. Kiedy pojawia się w pokoju przygotowanym do "mokrych widzeń", zadaje mu niewygodne pytanie, czy to on zabił swojego brata Marka. Kraszecki jest zaskoczony tym, że Mazur jest tak bezpośrednia. Przyznaje, że nie miał dobrych relacji z bratem. Uważa, że mężczyzna popełnił w swoim życiu wiele błędów, a do tego miał problemy z narkotykami. Przyznaje się też, że łączyło go coś więcej z Natalią, dziewczyną Marka.

W końcu Mazur zwierza mu się z posiadanych informacji: Dolecka widziała Hepnera i Rabczuka, którzy wynosili z domu ciało Marka. Kraszecki jest zdenerwowany.

Skazana 3, odcinek 7
Skazana 3, odcinek 7: Aleksandra Adamska, Agata Kulesza
SKAZANA_3_DZIEN52_26_04_2023_ODC_7-32
20230424_Skazana3_Player_AW_0481
20230425_Skazana3_Player_AW_0008
+15
Zobacz galerię

Skazana 3 - co wydarzy się w 7. odcinku?

Policja przetrząsa domek letniskowy generała Rabczuka, w którym zamordowano Marka Kraszeckiego - szukają dowodów obciążających Hepnera.

Tymczasem w zakładzie karnym w Zabrzu trwają ostatnie próby przed uroczystością, na której Sylwester Hepner ma zostać mianowany na generała i generalnego dyrektora więziennictwa. Po tym wydarzeniu będzie on praktycznie nie do ruszenia. Trwa wyścig z czasem, komisarz Piotrowski stara się zmusić Natalię do złożenia zeznań obciążających Hepnera.

Jednak, kiedy wydarzenia przybierają niespodziewany obrót, dochodzi do bezpośredniej konfrontacji pomiędzy Alicją i Hepnerem.

Skazana 3 - gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Skazana" można oglądać na antenie TVN w poniedziałki o 21:35.

Wszystkie odcinki dostępne są również w Playerze.

>>>>>>> OGLĄDAJ SERIAL "SKAZANA" W PLAYER.PL <<<<<<<

Zajrzyj na naszego Facebooka i Instagrama.

Leszek Lichota jako Kraszecki

Michał Kraszecki, grany przez Leszka Lichotę, w 3. sezonie jest bohaterem wielu tajemnic. Pojawił się w wyniku śledztwa, które prowadził Serafin i Witkowski. "Michał Kraszecki jest facetem, który ma wspólną przeszłość z kilkoma bohaterami tego serialu. Łączą ich wspomnienia wojenne i wojskowe. Byli pewnego rodzaju drużyną, ekipą dobrych kumpli podczas misji wojennych z kilkoma postaciami. (...) Ta przeszłość ma ciemne, niewyjaśnione plamy, które odkładają się w psychice mojego bohatera i nie pozwalają mu spać spokojnie. Po latach ma okazję, przy okazji wydania książki, którą napisał i spotkań autorskich, m.in. w więzieniu, skonfrontować się z tą przeszłością i na nowo skonfrontować się ze swoimi kumplami" powiedział Leszek Lichota.

Leszek Lichota o Michale Kraszeckim
Leszek Lichota o Michale Kraszeckim

Przeczytaj także:

podziel się:

Pozostałe wiadomości