Jak radzi sobie restauracja "Zajazd Gęś Pocztowa" z 20. sezonu "Kuchennych rewolucji"?
Kuchenne rewolucje sezon 20., odcinek, 2.: "Ludwinka" potrzebowała radykalnych zmian
Rewolucję w "Zajazd Gęś Pocztowa" widzowie mogli śledzić w 2019 roku. Magda Gessler odwiedziła miejsce, które miało już swoją długą historię i od lat było znane okolicznym mieszkańcom. Niestety, z jakiegoś powodu lokal świecił pustkami. Szybko okazało się, że problemem tego miejsca jest niespójne menu, chaos w zespole i kiepska jakość jedzenia. Wygląd restauracji i podawanych potraw również pozostawiał wiele do życzenia.
Magda Gessler postawiła na mocne zmiany. Nowy koncept oparto na gęsinie, która królowała nie tylko na talerzu. Klienci mogli zamówić gęsine na miejscu, jak i na wynos. W karcie znalazły się tradycyjne dania regionalne, np. czernina. Miejsce nabrało charakteru, a motywem przewodnim wnętrza i menu została oczywiście gęś.
Kilka tygodni po rewolucji Magda Gessler wróciła, sprawdzić czy miejsce utrzymało zmiany i poziom wprowadzony podczas programu. Okazało się, że część dań odbiega od pierwowzoru, ale w lokalu nadal było smacznie.
Czy "Zajazd Gęś Pocztowa" nadal istnieje. Niestety, miejsce działało do listopada 2021 roku.
Twoja restauracja potrzebuje pomocy? Zgłoś się do kreatorki stylu i smaku - Magdy Gessler. Wyślij zgłoszenie i poddaj się "Kuchennym rewolucjom"!
Kiedy i gdzie obejrzeć "Kuchenne rewolucje"?
Jeśli chcecie zobaczyć więcej kulinarnych metamorfoz i niezwykłych historii restauracji, nie przegapcie kolejnego odcinka "Kuchennych rewolucji"! Premiery w czwartki o godzinie 21:30 w TVN. Program jest także dostępny na platformie streamingowej - w serwisie Player.pl. Zobaczcie, jak Magda Gessler pomaga kolejnym restauratorom w walce o lepszą przyszłość ich lokali!
Czytaj też: Morze łez w "Kuchennych Rewolucjach". "Nie wierzę w to, co się dzieje"!