Rozwód, konflikt i przemiana właścicielki. Czy Magda Gessler uratuje restaurację w Głogówku?

Kuchenne rewolucje: Magda Gessler
"Pracownicy nie dopilnowywali czystości. Kiedyś wpadł SANEPID i nie było zbyt różowo..."
W poniedziałek o 11:30 w TVN odbędzie się powtórka dziesiątego odcinka piętnastego sezonu "Kuchennych rewolucji". Tym razem Magda Gessler odwiedza Głogówek, w którym młoda mama, Kasia, postanowiła założyć własny biznes. Niestety, problemy osobiste zaczęły przytłaczać właścicielkę, a rozwód z mężem okazał się punktem zwrotnym.
Kuchenne Rewolucje
Kuchenne Rewolucje

"Kuchenne rewolucje" - trudne początki

Pani Kasia wraz z mężem postanowili zaryzykować wszystko, wynajmując budynek, gdzie zamieszkali z rodziną i otworzyli restaurację. Z początku lokalizacja oraz kuchnia amerykańska, serwująca hamburgery i frytki, przyciągały klientów i przynosiły zyski. Jednak życie szybko zweryfikowało plany młodego małżeństwa. Problemy osobiste, a w szczególności rozwód, znacząco odbiły się na funkcjonowaniu restauracji.

Przyjazd Magdy Gessler przyniósł powiew świeżości i nadziei. Pierwsze dni rewolucji były pełne wyzwań. Magda Gessler zasugerowała Kasi, aby bardziej zadbała o siebie i ponownie zainteresowała się restauracją. Przeprowadzenie zmian nie było łatwe, ale krok po kroku, przy wsparciu rodziny i przyjaciół, udało się odmienić lokal. Podczas finałowej kolacji goście byli pod wrażeniem nowych dań, które wprowadziła restauratorka.

Gulasz wyśmienity! Rozpływa się w ustach! Niebo w gębie!
- komentowali goście
Głogówek - czyli skąd wzięły się problemy resaturacji "Rammer Jammer"...
Głogówek to niewielkie miasto w województwie opolskim. Młoda mama, Pani Kasia, postanowiła założyć własny biznes. Z zawodu kosmetyczka, z zamiłowania pasjonatka gotowania i blogerka kulinarna. Razem z mężem, który pracuje w bazie transportowej, postanowiła wykorzystać szanse na założenie punktu gastronomicznego. Małżeństwo postawiło wszystko na jedną kartę, wydzierżawiło prześliczny budynek na terenie bazy, w którym zdecydowało się zarówno zamieszkać z całą rodziną, jak i otworzyć restaurację. Z początku dobra lokalizacja i pomysł na kuchnię amerykańską z szybkimi daniami takim jak hamburgery i frytki, zaskarbiły sobie klientelę i przynosiły zyski. Niestety po jakimś czasie pojawiły się problemy osobiste, które położyły się cieniem na funkcjonowaniu restauracji. Pani Kasia rozwiodła się z mężem, restauracja przestała funkcjonować w ustalonych godzinach, klienci często zastawali bar zamknięty i odchodzili z kwitkiem. Pani Kasia straciła zapał do pracy i chęć do działania. Przestała dbać zarówno o siebie, jak i lokal. Do pomocy Pani Kasi ruszyli rodzicie i przyjaciółka, którzy bardzo starają się uratować upadający biznes. Czy przyjazd Magdy Gessler pomoże zrewolucjonizować zarówno lokal, jak i podejście samej właścicielki? Czy Pani Kasia ma jeszcze serce do gastronomii, czy zawalczy o siebie, swoją rodzinę i swój biznes? Czy uda się także przekonać zniechęconych gości, że warto znowu stołować się u Pani Kasi i dać jej drugą szansę?

"Kuchenne rewolucje" - powrót Magdy Gessler i nowy początek

Kiedy Magda Gessler wróciła do restauracji, aby sprawdzić efekty swojej pracy, była mile zaskoczona. Kasia, odzyskała pewność siebie, promieniała szczęściem. Magda Gessler stwierdziła: "To jest po prostu gotowanie, a nie udawanie, że gotujesz!", doceniając autentyczność i zaangażowanie właścicielki.

Dzięki wsparciu Magdy Gessler, rodziny i przyjaciół, Kasia zyskała drugą szansę na sukces w gastronomii. Restauracja, która jeszcze niedawno chyliła się ku upadkowi, teraz tętni życiem i przyciąga zadowolonych klientów.

Zapraszamy do obejrzenia powtórki odcinka już dziś o 11:30 na antenie stacji TVN.

Magda Gessler
Magda Gessler
Magda Gessler
Magda Gessler

"Kuchenne rewolucje" - zgłoś się na casting do programu!

Nowe pomysły, smaki, wystrój lokali, a przede wszystkim rewolucja w życiu właścicieli upadających lokali. Nieustraszona Magda Gessler przybędzie na ratunek do Twojego baru, restauracji i pomoże Ci zacząć od nowa, dzieląc się swoim kilkudziesięcioletnim doświadczeniem.

Takiej szansy po prostu nie można zmarnować. Nie trać czasu i wypełnij formularz.

Kuchenne rewolucje, sezon 28, odcinek 12

240520_Kuchenne_Rewolucje_s28_odc_12_WWW_Sub_02,00
Kuchenne rewolucje: Poznajcie bohaterów 12. odcinka
Kuchenne rewolucje: Poznajcie bohaterów 12. odcinka
Kuchenne rewolucje: Powrót Magdy Gessler
Kuchenne rewolucje: Powrót Magdy Gessler
Kuchenne rewolucje: Finałowa kolacja
Kuchenne rewolucje: Finałowa kolacja
Kuchenne rewolucje: Kryzys w kuchni
Kuchenne rewolucje: Kryzys w kuchni
Kuchenne rewolucje: Magda Gessler rozmawia z Tatianą
Kuchenne rewolucje: Magda Gessler rozmawia z Tatianą

Czytaj też:

Autor: Kinga Rysula

podziel się:

Pozostałe wiadomości