Czy Magda Gessler zdoła pogodzić siostry? Rodzinne niesnaski w Bistro "No i fajnie"

Magda Gessler
Przedpremierowo: "No i fajnie"! Czy naprawdę tak jest?
W piątek o godzinie 15:50 na antenie TVN odbędzie się powtórka trzynastego odcinka siedemnastego sezonu "Kuchennych rewolucji". W Zgierzu działa niewielkie bistro "No i fajnie". Założycielką lokalu jest Ola, która przy wsparciu rodziny postanowiła zrealizować swoje marzenie o prowadzeniu restauracji. Jednak trudności, różnice w wizjach oraz konflikty rodzinne sprawiły, że bistro stoi na skraju bankructwa. Magda Gessler wkracza, by odmienić losy tego miejsca.
Magda Gessler
Magda Gessler

"Kuchenne rewolucje" w Bistro "No i fajnie" - konflikty rodzinne i różne wizje kulinarne 

Ola, początkowo prowadząca kawiarnię, zdecydowała się na zmianę koncepcji i przekształcenie lokalu w restaurację. Od samego początku wspierała ją siostra Agnieszka wraz z mężem i córką. Niestety, nikt nie był pewien, czy ten pomysł się sprawdzi, a rzeczywistość okazała się bardziej wymagająca, niż się spodziewano.

Odnoszenie sukcesu w branży gastronomicznej wymaga zgodności i wspólnej wizji, czego niestety zabrakło w "No i fajnie". Problemy zaczęły się już od wystroju wnętrza – każda z sióstr urządziła swoją połowę pomieszczenia według własnych upodobań, co skutkowało chaotycznym i niespójnym wyglądem restauracji. Również w kuchni brakowało zgody – Ola i Agnieszka miały odmienne wyobrażenia o smaku i wyglądzie potraw, co prowadziło do ciągłych spięć i nieporozumień. Każda z nich inaczej pamiętała przepisy mamy, co dodatkowo komplikowało sytuację. Rozbieżności te miały poważne konsekwencje dla kondycji finansowej bistra, które coraz bardziej pogrążało się w problemach. Gości brakowało, a atmosfera napięcia i konfliktów tylko pogarszała sytuację.

Dwie różne jesteśmy! Kawiarnia jest podzielona na dwie różne części - jest starość i nowoczesność! Wyszły dwa światy i faktycznie to widać!
- komentują siostry, właścicielki restauracji

Do Zgierza przyjechała Magda Gessler, aby podjąć się wyzwania naprawienia sytuacji w "No i fajnie". Jej zadaniem było nie tylko wprowadzenie zmian w menu i wystroju, ale przede wszystkim pomoc w odnalezieniu wspólnej drogi dla Oli i Agnieszki. Czy uda jej się uratować to rodzinne bistro i przywrócić harmonię między siostrami?

Kuchenne rewolucje
Kuchenne rewolucje
Źródło: EAST NEWS

Oglądaj "Kuchenne rewolucje" w Max

"Kuchenne rewolucje" - zgłoś się na casting do programu!

Nowe pomysły, smaki, wystrój lokali, a przede wszystkim rewolucja w życiu właścicieli upadających lokali. Nieustraszona Magda Gessler przybędzie na ratunek do Twojego baru, restauracji i pomoże Ci zacząć od nowa, dzieląc się swoim kilkudziesięcioletnim doświadczeniem.

Takiej szansy po prostu nie można zmarnować. Nie trać czasu i wypełnij formularz.

240415_kuchenne_rewolucje_gessler_3_cechy_www
Sekrety kulinarnego sukcesu: Magda Gessler odsłania kluczowe cechy restauratora i kucharza

Czytaj też:

Autor: Kinga Rysula

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?