Magda Gessler w "Oazie Smaku". Przesolone mięso i "ohydna" surówka to dopiero początek...

Kuchenne rewolucje: Degustacja Magdy Gessler - część 1
W najnowszym odcinku "Kuchennych rewolucji", Magda Gessler odwiedziła Nowy Tomyśl, aby zmierzyć się z wyjątkowo trudnym zadaniem w restauracji "Oaza Smaku". Czy jej magiczny dotyk odmienił losy tego miejsca? Degustacja dań z menu przyniosła sporo emocji!
Kuchenne rewolucje, odcinek 6
Kuchenne rewolucje, odcinek 6

Nowy Tomyśl, miasto słynące z wikliniarstwa i największego na świecie wiklinowego koszyka, stało się scenerią dla najnowszego odcinka "Kuchennych rewolucji". "Oaza Smaku", lokal prowadzony przez Jowitę z pomocą jej partnera Tomka, zmaga się z brakiem klientów i narastającymi długami. W obliczu rodzinnej tragedii i ciągłej walki o przetrwanie, na pomoc przybyła Magda Gessler.

Kuchenne rewolucje - jakich dań spróbowała Magda Gessler?

Krem z kurczaka otworzył degustacyjne menu. Choć przygotowany w prosty sposób – "Wszystko co w rosole, blender i do przodu" – zdaniem Gessler był smaczny i wyraźnie smakował kurczakiem. Pierwszy krok do sukcesu czy jedynie przystanek na trudnej drodze do kulinarnego raju?

Pulpety w sosie pomidorowym nieco zatraciły nadzieję na pochwały. Problemy z twardością i przesolone mięso, a do tego "ohydna surówka", zaniepokoiły restauratorkę. Następnie pierogi z wątróbką, mimo obiecującego wyglądu, okazały się niedoprawione i niezachęcające smakiem. Czy jednak największe rozczarowanie przyniosły Chinkali? "To obok Chinkali nawet nie leżało" – skomentowała Gessler, krytykując twardość mięsa.

Kuchenne rewolucje: Degustacja Magdy Gessler - część 2
Kuchenne rewolucje, odcinek 6
Kuchenne rewolucje, odcinek 6

To, co w "Oazie Smaku" wymagało interwencji, to nie tylko menu, ale cała koncepcja działania restauracji. Magda Gessler, z charakterystyczną dla siebie energią i pasją, podjęła się zadania reanimacji tego miejsca. Od zmian w menu, poprzez wnętrze, aż po sposób obsługi – każdy aspekt został poddany rewizji.

Oglądaj "Kuchenne rewolucje" w Player.pl

"Kuchenne rewolucje" - gdzie pojawi się Magda Gessler w nowym sezonie?

Po ponad czternastu latach kulinarnych podróży po Polsce, Magda Gessler nadal udowadnia, że nie boi się nowych wyzwań, odkrywając ciemne strony gastronomii. W nowym sezonie słynna restauratorka podejmie się rewolucji między innymi w barze "Chicken Go" w Żninie czy pizzerii „Świńskie sprawki” w Łodzi. Ekipa programu odwiedzi też Bydgoszcz, Nowy Targ, Myszęcin oraz Nowy Tomyśl. To będzie wiosna pełna wyzwań!

Czytaj też:

Autor: Paweł Kopała

podziel się:

Pozostałe wiadomości