Wiosenna ramówka TVN. Zobacz zwiastun nowego sezonu "Kuchennych rewolucji"

Zobacz zwiastun 28. sezonu "Kuchennych rewolucji"
Przed nami już 28. sezon "Kuchennych rewolucji". Magda Gessler spędziła ponad 14 lat podróżując po Polsce i odkrywając różne smaki. Mimo upływu czasu nadal jest gotowa na nowe wyzwania kulinarnego świata. Teraz, w najnowszym sezonie, ponownie planuje wprowadzić prawdziwą rewolucję w branży gastronomicznej.

"Kuchenne rewolucje" - kiedy nowy 28. sezon?

Oczekiwany przez fanów moment nadszedł – 28. sezon popularnego programu "Kuchenne rewolucje" z udziałem niekwestionowanej mistrzyni kulinariów, Magdy Gessler, zadebiutuje na antenie TVN już 7 marca. Widzowie mogą się spodziewać nie tylko fascynujących przemian w kuchni, ale również inspirujących historii przedsiębiorców, którzy podjęli wyzwanie poprawy swojej restauracji pod czujnym okiem doświadczonej restauratorki.

Kuchenne rewolucje
Kuchenne rewolucje

"Kuchenne rewolucje" w Warszawie

W jednym z odcinków Magda Gessler odwiedzi prowadzoną przez Marcina warszawską „Karpielówkę”, wpisaną od wielu lat w krajobraz wielkomiejskiego Ursynowa. Choć restauracja jakby żywcem przeniesiona z Podhala i kusząca mieszkańców stolicy góralskim jadłem, ze szczytu jednak najwyraźniej spadła i w ostatnim geście rozpaczy wysłała do Magdy Gessler sygnał „mayday” lub inaczej mówiąc „SOS” i bynajmniej nie chodziło w nim o sos. Choć rzeczywiście atmosfera się „zagęści”, a wszyscy będą nie w sosie. Rewolucja nabierze iście zawrotnego tempa, z jakim potrafi wiać halny, problemy pojawiać się będą nieoczekiwanie, jeden pod drugim, jak skrywane w rosyjskich babuszkach, a i kiedy wydawać się będzie, że wszystko już jasne, okaże się to zaledwie wierzchołkiem góry lodowej.

Nowy sezon "Kuchennych rewolucji" od 7 marca w TVN!

Czytaj też:

Autor: Paweł Kopała

podziel się:

Pozostałe wiadomości