Finałowa kolacja w "Rumiane i Pieczyste Szynk". Nowe menu zaskoczyło gości

240325_KR_28_odc_4_tc11 www
Restauracja "Rumiane i Pieczyste Szynk" w Nowym Targu przeszła prawdziwą kulinarną przemianę, gdy Magda Gessler podjęła wyzwanie zmian w kuchni. Finałowa kolacja po metamorfozie przyniosła nie tylko nowe smaki, ale także wzruszające chwile i gromkie brawa.

Kuchenne rewolucje - jakie dania zaproponowała Magda Gessler?

Finałowa kolacja dla mieszkańców Nowego Targu była bardzo wyjątkowa, w końcu mieli okazję doświadczyć wyjątkowych smaków w restauracji "Rumiane i Pieczyste Szynk", której kuchnia przeszła metamorfozę pod czujnym okiem Magdy Gessler. Wieczór rozpoczął się od zaskakującej przystawki, gdzie tradycyjne sery z regionu nabrały zupełnie nowego charakteru. Smaki serków mascarpone i harmonijne połączenia skradły serca wszystkich obecnych.

Aktualnie czytasz: Finałowa kolacja w "Rumiane i Pieczyste Szynk". Nowe menu zaskoczyło gości

Następnie na stoły trafił klasyczny żur, o którym mówiono jeszcze długo po zakończeniu kolacji. Magda Gessler przywróciła smaki z dawnych lat, rozpływającą się w ustach zupą.

Kuchenne rewolucje, odcinek 4
Kuchenne rewolucje, odcinek 4
Kuchenne rewolucje, odcinek 4
Kuchenne rewolucje, odcinek 4

Gwiazdą wieczoru były jednak różnorodne pieczenie, które zachwyciły gości nie tylko wyśmienitym smakiem, ale także perfekcyjnym przygotowaniem. Baranina i wieprzowina podane z wykwintnymi sosami i puree urzekły nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Kuchenne rewolucje, odcinek 4
Kuchenne rewolucje, odcinek 4

Nie brakowało też słów uznania dla właścicieli restauracji, Kamila i Kamila, którzy dzielnie podjęli wyzwanie przemiany kulinarnego krajobrazu Nowego Targu. Magda Gessler doceniła ich determinację i odwagę, podkreślając ich wkład w odrodzenie smaków Podhala. Wieczór zakończył się nie tylko wyśmienitym smakiem, ale także emocjonalnymi chwilami wdzięczności i dumy. Restauracja "Rumiane i Pieczyste Szynk" stała się prawdziwym ośrodkiem staropolskich smaków, przyciągając smakoszy z całej Polski, gotowych odkryć nowe oblicze tradycyjnej kuchni podhalańskiej.

"Kuchenne rewolucje" - gdzie pojawi się Magda Gessler w nowym sezonie?

Po ponad czternastu latach kulinarnych podróży po Polsce, Magda Gessler nadal udowadnia, że nie boi się nowych wyzwań, odkrywając ciemne strony gastronomii. W nowym sezonie słynna restauratorka podejmie się rewolucji między innymi w barze "Chicken Go" w Żninie czy pizzerii „Świńskie sprawki” w Łodzi. Ekipa programu odwiedzi też Bydgoszcz, Nowy Targ, Myszęcin oraz Nowy Tomyśl. To będzie wiosna pełna wyzwań!

Oglądaj Kuchenne rewolucje w Player.pl

Czytaj też:

Autor: Paweł Kopała

podziel się:

Pozostałe wiadomości