Kuchenne rewolucje PRZED EMISJĄ W TV: Pora na inspekcję w kuchni!

Przed nami 9. odcinek "Kuchennych rewolucji". Magda Gessler wraz z ekipą programu wybiera się do Wrocławia do restauracji "Nie ma jak u mamy". Zobacz przedpremierowy fragment odcinka!

Kuchenne rewolucje, sezon 26, odcinek 9 Źródło: EAST NEWS

Nie samym pięknym Rynkiem wrocławianie żyją. Wielu z nich na co dzień stołuje się w lokalach bliskich ich miejscu pracy czy zamieszkania. „Nie ma jak u mamy” to właśnie taki, dzielnicowy przybytek. Jego właścicielami są Paulina i Grzegorz, którzy przejęli gotowy biznes, wraz z nazwą, menu i załogą. W kuchni pracuje 5 pań z Ukrainy, które mają swoje przyzwyczajenia i uparcie się ich trzymają.

Kuchenne rewolucje, sezon 26, odcinek 9 Źródło: EAST NEWS

Mimo, że jakość dań pozostawia wiele do życzenia, właściciel boi się zwracać uwagę kucharkom i unika przebywania w restauracji, by się nie denerwować. Żona Grzegorza, Paulina, aktualnie opiekująca się w domu dwójką maluchów, chciałaby, aby mąż wreszcie wziął sprawy w swoje ręce i stał się prawdziwym, stanowczym szefem. W tym celu potrzebna jest rewolucja. Na widok tutejszych sposobów gotowania, Magda Gessler zażąda egzekucji - liczne kuchenne utensylia będą musiały spłonąć na stosie. W kuchni nastąpi prawdziwy przewrót, ale zmierzyć się trzeba też będzie z siłami kontrrewolucji. Kto w tej walce zwycięży?

OGLĄDAJ KUCHENNE REWOLUCJE W PLAYER.PL

Kuchenne rewolucje: Czy właściciele zdadzą kulinarny egzamin Magdy Gessler?
Kuchenne rewolucje: Czy właściciele zdadzą kulinarny egzamin Magdy Gessler?

Źródło zdjęcia głównego: EAST NEWS

Pozostałe wiadomości