Kuchenne rewolucje: Powrót Magdy Gessler do "Gospody Kaszubski Polot". Zobacz podsumowanie 1. odcinka!

Magda Gessler wraca po czterech tygodniach do Czarnej Dąbrówki. Jak radzi sobie Sebastian i jego pracownicy? Sprawdź!

Kuchenne rewolucje: Magda Gessler

Po emocjonujących czterech tygodniach od zakończenia finałowej kolacji, Magda Gessler, ikona polskiej gastronomi oraz prowadząca program "Kuchenne rewolucje", powróciła do "Gospody Kaszubski Polot" w Czarnej Dąbrówce, by sprawdzić jak po rewolucjach radzi sobie Sebastian. W trakcie tego wyjątkowego powrotu, Gessler miała okazję spróbować pozostawionych dań, aby ocenić, jak wytrzymały próbę czasu.

Restauracja przeszła gruntowną metamorfozę, zarówno pod względem wyglądu, jak i karty dań. Wspólnie z zespołem "Kuchennych rewolucji", Magda Gessler zadbała o odświeżenie kuchni, zmianę dekoracji oraz wprowadzenie nowych, kreatywnych dań opartych na lokalnych składnikach.

Ocena dań

W pierwszym daniu okazało się, że Sebastian zapomniał dodać chrzanu do kogla-mogla, który jest podstawą tego dania. Sam skwitował to słowami - to jest porażka, ale się poprawimy. W zupie szczawiowej było za mało szczawiu, który nadaje kwasowości całemu daniu. Jednym z głównych punktów wizyty było skoncentrowanie się na pieczeni z dzika, która w poprzednim odcinku zdobyła uznanie ze strony gości i samej Magdy Gessler. Restauracja utrzymała wysoki poziom, a pieczeń z dzika została określona przez restauratorkę jako "obłędna" i potwierdziła swoją wyjątkową jakość.

Restauracja "Gospoda Kaszubski Polot" w Czarnej Dąbrówce udowodniła, że jest w stanie utrzymać wysoki standard serwowanych dań i smaków również po zakończeniu "Kuchennych Rewolucji". Ostateczne oceny Magdy Gessler stanowią zachętę dla wszystkich gości, aby ponownie odwiedzili to miejsce i spróbowali kulinarnych specjałów, które z pewnością przyciągają smakoszy z całego regionu.

Oglądaj "Kuchenne rewolucje" w player.pl

Pozostałe wiadomości