Kuchenne rewolucje: Czy Elżbieta zdała egzamin? Zobacz podsumowanie 6. odcinka!

Zobaczcie, co wydarzyło się w 6. odcinku programu! Jak wypadła finalna kolacja? Czy "kuchenne rewolucje" zakończą się sukcesem? Sprawdźcie materiał wideo!

Komorniki to pięciotysięczna wieś leżąca w Wielkopolsce. W okolicy przecinanej przez ruchliwe drogi i sąsiadującej bezpośrednio ze stolicą regionu Poznaniem, karczmę „Pod Dębami” prowadzi Elżbieta. Właścicielka to niezwykła kobieta, pełna pasji i determinacji, która mimo wielu przeciwności losu nie poddaje się i walczy o swoje marzenia. Elżbieta to prawdziwa bohaterka, która myśli o wszystkich, ale nie o sobie.

Kuchenne rewolucje, odcinek 6

Kuchenne rewolucje: Jak zmieniła się restauracja w Komornikach?
Kuchenne rewolucje: Jak zmieniła się restauracja w Komornikach?
wideo 2/5

Co wydarzyło się w 6. odcinku?

Pomimo wielu starań i ciężkiej pracy karczma "Pod Dębami" nie przyciągała gości, a sytuacja zaczynała stawać się coraz bardziej beznadziejna. Elżbieta, mimo że jej restauracja była na skraju bankructwa, nie dopuszczała do siebie myśli, że miałaby ją zamknąć. Była to dla niej coś więcej niż tylko biznes. To marzenie, które chciała spełnić dla swojej rodziny, a zwłaszcza ukochanej córki. Niestety szybko okazało się, że Ela nie tylko potrzebowała wsparcia w prowadzeniu restauracji, ale również w rozwiązywaniu problemów rodzinnych. Praca z córką przysparzała wielu trudności, wprowadzając dodatkowe napięcia i konflikty wśród pozostałych pracowników. Czy Magdzie Gessler uda się przyciągnąć klientów i odnieść sukces?

OGLĄDAJ KUCHENNE REWOLUCJE W PLAYER.PL

Pozostałe wiadomości