Kuchenne rewolucje PRZED EMISJĄ W TV: Poznajcie bohaterów 10. odcinka!

Zobacz przedpremierowy fragment 10. odcinka "Kuchennych rewolucji". Zobaczcie, co będzie działo się w Tarnowie.

Kuchenne rewolucje, odcinek 10

Tarnów, malownicze miasto położone w sercu Małopolski, znane jest jako polski biegun ciepła, przyciągając turystów swoim urokiem i gościnnością. Jednak, ostatnio pojawił się apel o pomoc skierowany do słynnej restauratorki Magdy Gessler ze strony "Jani Sushi," lokalnej restauracji specjalizującej się w potrawach kuchni japońskiej.

"Jani Sushi," istniejące od kilkunastu lat, to miejsce, które wprowadziło mieszkańców Tarnowa w świat japońskiej kuchni. Jani, były właściciel lokalu, z pasją i oddaniem opowiadał o wyjątkowym smaku i jakości sushi, jak gdyby przyniósł coś niezwykłego do miasta, podobnie jak Królowa Bona kiedyś sprowadziła warzywa do Polski. Dlatego dziwne jest, że obecnie "Jani Sushi" stoi na skraju bankructwa i istnieje groźba, że zniknie z mapy miasta.

Kuchenne rewolucje, odcinek 10

Janusz jest nadal związany z lokalem, chociaż musiał ogłosić upadłość konsumencką, a teraz to jego obecna partnerka, Ania, stara się uratować restaurację. Jani niezmiennie jest przekonany o wyjątkowości swojego sushi i jego smaku.

Oglądaj "Kuchenne rewolucje" w player.pl!

Dlaczego więc "Jani Sushi" zmaga się z problemami finansowymi? To pytanie pozostaje niewyjaśnione, ale z pewnością jest w nim miejsce na Magdę Gessler, która swoimi umiejętnościami i doświadczeniem w poprawianiu restauracji mogłaby pomóc Janiemu i Ani przywrócić lokalowi dawny blask.

Być może czas, aby Magda Gessler sięgnęła po pałeczki, czy może nawet po katanę - samurajski miecz, którym będzie musiała ciąć problemy, niczym węzeł gordyjski, aby uratować "Jani Sushi" i zachować jedną z perełek Małopolski. To z pewnością jest wyzwanie, którego nie można lekceważyć.

Pozostałe wiadomości