Kuchenne rewolucje PRZED EMISJĄ W TV: Poznajcie bohaterów 1. odcinka 27. sezonu!

Kuchenne rewolucje PRZED EMISJĄ W TV: Poznajcie bohaterów 1. odcinka 27. sezonu!

Magda Gessler po raz kolejny rusza w drogę po kulinarnej mapie Polski. W 1. odcinku nowego sezonu trafiła do restauracji "Cooking and events" na Kaszubach!

Kuchenne rewolucje: Magda Gessler

Kuchenne rewolucje: odcinek 1:

W niewielkiej Czarnej Dąbrówce na skraju Kaszub, w pięknych okolicznościach przyrody, działać próbuje restauracja pod szyldem… „Cooking and events”. Prowadzi ją Sebastian, dla którego jest to spełnienie marzeń. Żeby otworzyć biznes, musiał zainwestować w remont lokalu pół miliona złotych. Koszty miały pokryć imprezy okolicznościowe, które zakontraktował na 460 tysięcy złotych. Niestety, po przyjściu pandemii żadna z tych imprez nie odbyła się… - „Skończyła się pandemia, przyszła inflacja” - mówi Sebastian. Dodaje, że koszty prowadzenia lokalu to nawet 30 tys. złotych miesięcznie, a dzienne obroty to np. 44 złote…

W prowadzeniu restauracji Sebastianowi pomaga jego mama, doświadczona kucharka. Sama poważnie chora boi się, że jej syn ma za dużo na głowie. Sebastian jednak mówi, że „nie ma czasu na chodzenie po lekarzach”. Dla niego ważniejszy jest biznes. Magda Gessler to dla niego ostatnia deska ratunku. Zna jej sposób działania, bo – jako kucharz - brał już kiedyś udział w „Kuchennych rewolucjach”. Czy Magda Gessler dojdzie sedna problemów Sebastiana? Czy znajdzie skuteczny przepis na sukces?

Oglądaj "Kuchenne rewolucje" w player.pl

Zapraszamy do obejrzenia cyklu "Idziemy do kuchni"

W programie będziemy świadkami inspirujących opowieści o restauracjach, które po raz kolejny otworzą swoje drzwi po dłuższym okresie od pierwotnej metamorfozy. To pomysł, który pozwala śledzić, jak zrewolucjonizowane restauracje radzą sobie po wizycie Magdy Gessler. Celem tego programu jest nie tylko prezentacja przemian, ale również stworzenie zachęty dla widzów do odwiedzenia tych miejsc i docenienia ich potencjału kulinarnego. W każdym odcinku widzowie będą mieli okazję poznać historię jednej z restauracji, która uczestniczyła w programie "Kuchenne rewolucje".

Przygotujcie się na zapierające dech w piersiach smaki, emocje i niezapomniane historie o transformacji restauracji i ludzi, którzy stoją za ich sukcesem.

Pozostałe wiadomości