Kuchenne rewolucje przed emisją w TV: Magda Gessler pomoże restauracji w Górkach Wielkich!

W 4. odcinku "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler wybierze się do Górek Wielkich. Znana restauratorka postara pomóc się Michałowi i jego żonie! Sprawdź przedpremierowy fragment odcinka!

Kuchenne rewolucje, odcinek 4

Górki Wielkie – Dziupla u Wuja Górki Wielkie to wieś położona na Śląsku Cieszyńskim, niedaleko Bielska-Białej. Przy ruchliwej drodze góralską „Dziuplą u Wuja” zawiaduje tutaj czwórka właścicieli. Po ośmiu latach w skromnym lokalu, właściciele postanowili się przenieść do znacznie większej karczmy. Chociaż przestronność kusi, to wiąże się z ogromnymi kosztami, które stawiają pod znakiem zapytania przyszłość miejsca. Gdzie nie tylko brak gości, ale też wieloletnie nierozwiązane konflikty powodują, że właściciele tracą zapał do prowadzenia restauracji.

Kuchenne rewolucje, odcinek 4

Michał, mimo wszystko, wierzy i marzy o tym, że uda mu się stworzyć dobrze prosperującą restaurację. Jego optymizm jest kontrastem dla coraz cięższych myśli Iwony, która widzi, jak jego marzenie zbliża się do końca. Trudna sytuacja doprowadziła do tego, że stracili już wszystkie oszczędności, a perspektywa przetrwania kolejnej zimy wydaje się nierealna. Koszty ogrzewania przewyższają dochody, a liczba gości nie daje nadziei na poprawę. W tym gwarze rodzinnych napięć, góralskich melodii i emocjonalnych rollercoasterów, pojawia się pytanie: czy Magda Gessler, znana z ratowania trudnych przypadków, znajdzie rozwiązanie dla „Dziupli u Wuja”?

Kuchenne rewolucje: Co kryje się za kulisami tego programu? Zobacz naszą relację wideo!
Kuchenne rewolucje: Co kryje się za kulisami tego programu? Zobacz naszą relację wideo!

Oglądaj "Kuchenne rewolucje" w player.pl!

Pozostałe wiadomości