Kuchenne rewolucje: Opowieść o życiu i kuchni młodego restauratora, który znalazł dom w Polsce!

Kuchenne rewolucje: Opowieść o życiu i kuchni młodego restauratora, który znalazł dom w Polsce!

W najnowszym odcinku "Kuchennych rewolucji", Magda Gessler spotkała niezwykłego młodego chłopaka z Ukrainy, który przeżył więcej niż wiele osób w swoim wieku. Jego historia to nie tylko opowieść o przetrwaniu, ale także o odnalezieniu sensu życia w kuchni. To spotkanie przyniosło nie tylko zmiany w restauracji, ale i w życiu samego młodego przedsiębiorcy.

Kuchenne rewolucje, odcinek 3

Kuchenne rewolucje: Odcinek 3

W Warszawie można wybierać. W Warszawie naprawdę jest gdzie zjeść. Ale i w Warszawie są tacy, którym z jakiegoś powodu gastronomiczny biznes po prostu nie idzie! Zatem i w stolicy konieczna jest czasem rewolucja. Tym razem Magda Gessler stanie u wrót … baru mlecznego.

Daniel swój bar mleczny prowadzi w centrum Mokotowa. Wydawać by się mogło, że to miejsce wymarzone, ale … No właśnie… jak zarobić kiedy chce być się i dobrym, i uczciwym, i karmić ludzi tanio, a jeszcze do tego w niewielkim lokalu.

Nie jedynie miejsce, ale i właściciel będzie tutaj twardym orzechem do zgryzienia i jednocześnie ludzką historią, w którą momentami aż trudno uwierzyć. Zwłaszcza jeśli ten, kto ją opowiada ma zaledwie 22 lata. To będzie rewolucja nie tylko na talerzu, ale i w sercach, i w umysłach. A w jej centrum znajdzie się wiele problemów współczesnego świata.

Oglądaj "Kuchenne rewolucje" w player.pl

Kuchenne rewolucje: Czas na pierwszą degustację!
Kuchenne rewolucje: Czas na pierwszą degustację!

Zapraszamy do obejrzenia cyklu "Idziemy do kuchni"

W programie będziemy świadkami inspirujących opowieści o restauracjach, które po raz kolejny otworzą swoje drzwi po dłuższym okresie od pierwotnej metamorfozy. To pomysł, który pozwala śledzić, jak zrewolucjonizowane restauracje radzą sobie po wizycie Magdy Gessler. Celem tego programu jest nie tylko prezentacja przemian, ale również stworzenie zachęty dla widzów do odwiedzenia tych miejsc i docenienia ich potencjału kulinarnego. W każdym odcinku widzowie będą mieli okazję poznać historię jednej z restauracji, która uczestniczyła w programie "Kuchenne rewolucje".

Przygotujcie się na zapierające dech w piersiach smaki, emocje i niezapomniane historie o transformacji restauracji i ludzi, którzy stoją za ich sukcesem.

Pozostałe wiadomości