Kuchenne rewolucje: Magda Gessler zachwycona kuchnią w "Bistro Pyza"!

Kuchenne rewolucje: Magda Gessler próbuje dań serwowanych w "Bistro pyza"
Magda Gessler szybko dostrzegła, że restauracja ta kryje w sobie potencjał, który jest wart odkrycia. Restauratorka była na tyle zachwycona kuchnią w Białogardzie, że postanowiła porównać ją do swojej własnej. Jak doszło do tego niezwykłego przełomu kulinarnego? Zobaczcie sami!
Kuchenne rewolucje, odcinek 7
Kuchenne rewolucje, odcinek 7
Kuchenne rewolucje, odcinek 7
Kuchenne rewolucje, odcinek 7

Kuchenne rewolucje: Odcinek 7

Białogard to niewielkie miasto w województwie zachodniopomorskim. W cieniu nadmorskiego kurortu jakim jest Kołobrzeg i zdecydowanie większego Koszalina. Co jednak nie oznacza iż na kulinarnej mapie Polski stanowi białą plamę. Jak bajkowa Pyza na polskich dróżkach tak i w Białogardzie pyza zagościła nawet w szyldzie bistro. Takie było marzenie Edyty, mieć kiedyś swój własny bar, a za marzeniem stanęła wielopokoleniowa kulinarna tradycja z tytułową pyzą w roli królowej talerza.

I wszystko byłoby dobrze, ale… Czy można stać się ofiarą własnego sukcesu? Czy można mieć wsparcie kochającej rodziny, a jednak pogrążyć się w rozpaczy? Czy można gotować pysznie, ale nie mieć grosza przy duszy? Czy można wciąż uciekać po świecie przed kryzysem, a on wciąż depcze po piętach i nie daje odetchnąć? Tak można – w takim właśnie momencie Magda Gessler będzie musiała usłyszeć wołanie i przybyć na ratunek. Cztery wspaniałe kobiety i cztery zawiłe koleje losu rozpięte po mapie Europy. Ostatnia ich szansa to…rewolucja! Ale…czy wystarczy sił? Czy wystarczy odwagi? Czy uda się odzyskać nadzieję i odczarować zły los?

Co wydarzyło się w poprzednim odcinku?

Kuchenne rewolucje: Powrót Magdy Gessler
Kuchenne rewolucje: Przed nami finałowa kolacja w Bytomiu!
podziel się:

Pozostałe wiadomości