Kuchenne rewolucje: Czy restauracja w Grudziądzu zostanie kulinarną perłą? Zobaczcie finałową kolację z 8. odcinka programu!

Kuchenne rewolucje: Czy restauracja w Grudziądzu zostanie kulinarną perłą? Zobaczcie finałową kolację z 8. odcinka programu!
Dla tych, którzy nie śledzą programu "Kuchenne rewolucje", Magda Gessler to kobieta o niesamowitym wyczuciu smaku! Dzięki swojemu doświadczeniu i niezastąpionym umiejętnościom kulinarnym, pomaga właścicielom przywrócić smak, jakość i renomę swojej kuchni. Ostatnie odwiedziny Magdy w Grudziądzu przyniosły niezapomniane przeżycia! Zobaczcie sami!
Kuchenne rewolucje, odcinek 7
Kuchenne rewolucje, odcinek 7

Kuchenne rewolucje: Odcinek 8

Grudziądz to miasto, które cieszy się pięknym położeniem i długą, bogatą historią. Wpisuje się w nią również "Bar Pierożek", który zaledwie od kilku miesięcy prowadzą wspólnie Damian i Paweł. Nowi właściciele nie mają żadnego doświadczenia w prowadzeniu restauracji czy baru. Ku utrapieniu szefostwa nikt zbyt długo nie chce w Pierożku pracować. Odeszło już 6. Kucharzy, a aktualny szef kuchni – Marcin, specjalizuje się wyłącznie w mięsach i nie chce robić dań mącznych. Ania i Marta, partnerki życiowe właścicieli - wciągnięte do pomocy robią co mogą, choć nie mają serca do gastronomii.

Damian i Paweł szczerze stwierdzają, że przez ich niewiedzę i sposób prowadzenia biznesu wiele osób zniechęciło się do baru, wiele o nim zapomniało. Atmosfera staje się bardzo nerwowa. Bez zysków nie ma pieniędzy na opłacenie rachunków. Sytuacja bez zarobków demotywuje, zwłaszcza że koszty, jakie ponosi Damian są nie tylko finansowe..

Kuchenne rewolucje, odcinek 6
Kuchenne rewolucje, odcinek 6
Kuchenne rewolucje: - Niektóre produkty wyszły jadalnie, co mnie zdziwiło. Tak Magda Gessler podsumowała jedzenie w barze "Pierożek".
podziel się:

Pozostałe wiadomości