Źródło zdjęcia głównego: TVN
Podziel się
- Podziel się
- Tweetnij
- Wyślij znajomemu
Kuchenne Rewolucje
Barszcz przypominał osocze. Jak sobie radzi bistro "Zielono i już" z 28. sezonu "Kuchennych rewolucji"?
W 8. odcinku 29. sezonu programu "Kuchenne Rewolucje” poznaliśmy Ewę, która prowadziła restaurację „Kuchnia na Górce”. Magda Gessler przeprowadziła rewolucję, zmieniając nie tylko menu i lokak, ale także nazwę restauracji na "Bistro Zielono i już". Czy restauracja nadal istnieje?
Kuchenne Rewolucje
Właściciel źle traktował pracowników? Jak sobie radzi "Przyjemnie Podjadaj" z 21. sezonu "Kuchennych rewolucji"?
W 3. odcinku 21. sezonu poznaliśmy Krzysztofa, który skupiony na walce z rakiem, nie miał siły na walkę o restaurację. O pomoc poprosił Magdę Gessler! Czy restauracja "Przyjemnie Podjadaj" nadal istnieje?
Kuchenne Rewolucje
Jak radzi sobie restauracja "Kiełbaskownia" z 29. sezonu "Kuchennych rewolucji"?
W 6. odcinku 29. sezonu "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler przyjechała do Krakowa, gdzie Natalia prowadziła „Via Piada”. Miejsce przeszło prawdziwe trzęsienie ziemi, a food track otrzymał nową nazwę "Kiełbaskownia". Czy miejsce nadal istnieje?
Aktualności
Długi, windykator, smród myszy i starych kanap. To były ekstremalne "Kuchenne rewolucje". Czy ten lokal jeszcze istnieje?
Magda Gessler odwiedziła Ustroń, gdzie próbowała uratować tonącą w długach pizzerię "Pizza Bella". Lokal prowadził Iwo – fotograf bez kulinarnego doświadczenia, który wpadł po uszy w finansowe i... zapachowe tarapaty. Od pierwszych chwil słynna restauratorka nie kryła oburzenia – od razu wyczuła zapach myszy i starego jedzenia. Finał tych "Kuchennych rewolucji" okazał się zaskakujący, a historia restauracji miała jeszcze jeden dramatyczny zwrot po emisji programu. Czy "Oberża Dzik i Dąb" przetrwała próbę czasu? Sprawdziliśmy!
Kuchenne Rewolucje
W tej restauracji były nawet myszy! Jak radzi sobie restauracja "Bistro Schadzka Przy Piecu" z 21. sezonu "Kuchennych rewolucji"?
W 1. odcinku 21. sezonu "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler trafiła do niewielkiem wsi Napachanie, gdzie znajdował się lokal "Szybka Szama". Lokal wymagał ekstremalnych zmian: od menu po wnętrze. Po rewolucji miejsce otrzymało nazwę "Bistro Schadzka Przy Piecu". Jak radzi sobie po sześciu latach od udziały w programie?
Aktualności
"Kuchenne rewolucje 31" odc. 2. ''Bistro 12'' zmienia się w elegancki ''Por-Fawor'' – sprawdź metamorfozę!
''Kuchenne rewolucje'' powróciły z 31. sezonem, a Magda Gessler tym razem zawitała do miejscowości Siedliszcze, położonej pomiędzy Lublinem a Chełmem. Przy drodze krajowej nr 12 znajduje się ''Bistro 12'', które prowadzą Joanna i jej partner Luciano – Włoch z pasją do kuchni. Niestety restauracja traciła klientów. Dlaczego miejsce podupadło? Czy Magda Gessler znalazła receptę na sukces? I najważniejsze – czy po rewolucji ''Bistro 12'' zyskało drugie życie? Zobaczcie, jak zmieniła się restauracja, co pojawiło się w menu i czy lokal działa do dziś!
Kuchenne Rewolucje
Magda Gessler uratowała "Karczmę u Sołtysa" i pogodziła rodzinę. Co dzieje się z lokalem po "Kuchennych rewolucjach"?
Magda Gessler po raz kolejny udowodniła, że jej "Kuchenne rewolucje" potrafią zmienić życie nie tylko restauracji, ale także całych rodzin. W Dusznikach-Zdroju właścicielka "Karczmy u Sołtysa", Klementyna, stanęła przed dramatycznym wyzwaniem finansowym i rodzinnym. Dzięki pomocy znanej restauratorki lokal przeszedł metamorfozę, stając się "Karczmą Bławatek". Czy zmiany przyniosły sukces? Jak wygląda dziś sytuacja restauracji i czy rodzina Klementyny się pogodziła? Sprawdź, co wydarzyło się w trakcie i po rewolucji!
Kuchenne Rewolucje
"Kuchenne rewolucje" w "Prova Gourmet" przebiegły wzorowo. Dalszy los restauracji jest jednak bardzo smutny
Magda Gessler w 2019 roku przeprowadziła w Toruniu "Kuchenne rewolucje", które odmieniły losy restauracji "Prova Gourmet". Jednak sukces okazał się krótkotrwały – pandemia, przenosiny lokalu i problemy finansowe doprowadziły do upadku restauracji. Co obecnie dzieje się z "Osterią di Bitondo"?
Kuchenne Rewolucje
Zamknięcie czy sukces? Jak radzi sobie "Bisto czy Kapusty" po "Kuchennych rewolucjach"?
W Tarnowskich Górach Magda Gessler podjęła się kolejnej kulinarnej rewolucji. Tym razem w jej ręce trafił "Art-smak" prowadzony przez Sylwię i Sebastiana. Właściciele postanowili zmienić swoje życie i otworzyć restaurację, ale niestety goście omijali ich lokal szerokim łukiem. Brak doświadczenia i nieudane dania sprawiły, że restauracja niemal stanęła na skraju bankructwa. Czy Magdzie Gessler udało się odwrócić losy "Art-smaku"? Czy "Bistro czy Kapusty", bo taką nazwę otrzymał lokal po metamorfozie, nadal funkcjonuje i przyciąga gości? Sprawdźiliśmy to!