• TVN online - oficjalna strona stacji TVN
    • Player.pl
    • Dzień dobry!Jedno konto do wszystkich usług
  1. Kuchenne Rewolucje
  2. Aktualności
  3. Galerie
  4. Odcinki
  5. Prowadząca
  6. Rady Magdy Gessler
Kuchenne Rewolucje

Brzeg, "Kapitan Nemo"

Kuchenne Rewolucje
28 lutego 2012, 14:48

1 z 23
Brzeg, "Kapitan Nemo"
2 z 23
Brzeg, "Kapitan Nemo"
3 z 23
Brzeg, "Kapitan Nemo"
4 z 23
Brzeg, "Kapitan Nemo"
5 z 23
Brzeg, "Kapitan Nemo"
6 z 23
Brzeg, "Kapitan Nemo"
7 z 23
Brzeg, "Kapitan Nemo"
8 z 23
Brzeg, "Kapitan Nemo"
9 z 23
Brzeg, "Kapitan Nemo"
10 z 23
Brzeg, "Kapitan Nemo"
11 z 23
Brzeg, "Kapitan Nemo"
12 z 23
Brzeg, "Kapitan Nemo"
13 z 23
Brzeg, "Kapitan Nemo"
14 z 23
Brzeg, "Kapitan Nemo"
15 z 23
Brzeg, "Kapitan Nemo"
16 z 23
Brzeg, "Kapitan Nemo"
17 z 23
Brzeg, "Kapitan Nemo"
18 z 23
Brzeg, "Kapitan Nemo"
19 z 23
Brzeg, "Kapitan Nemo"
20 z 23
Brzeg, "Kapitan Nemo"
21 z 23
Brzeg, "Kapitan Nemo"
22 z 23
Brzeg, "Kapitan Nemo"
23 z 23
Brzeg, "Kapitan Nemo"

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Podziel się
  • Podziel się
  • Tweetnij
  • Wyślij znajomemu
Pozostałe wiadomości
Barszcz przypominał osocze. Jak sobie radzi bistro "Zielono i już" z 28. sezonu "Kuchennych rewolucji"?

Kuchenne Rewolucje

Barszcz przypominał osocze. Jak sobie radzi bistro "Zielono i już" z 28. sezonu "Kuchennych rewolucji"?

W 8. odcinku 29. sezonu programu "Kuchenne Rewolucje” poznaliśmy Ewę, która prowadziła restaurację „Kuchnia na Górce”. Magda Gessler przeprowadziła rewolucję, zmieniając nie tylko menu i lokak, ale także nazwę restauracji na "Bistro Zielono i już". Czy restauracja nadal istnieje?

Właściciel źle traktował pracowników? Jak sobie radzi "Przyjemnie Podjadaj" z 21. sezonu "Kuchennych rewolucji"?

Kuchenne Rewolucje

Właściciel źle traktował pracowników? Jak sobie radzi "Przyjemnie Podjadaj" z 21. sezonu "Kuchennych rewolucji"?

W 3. odcinku 21. sezonu poznaliśmy Krzysztofa, który skupiony na walce z rakiem, nie miał siły na walkę o restaurację. O pomoc poprosił Magdę Gessler! Czy restauracja "Przyjemnie Podjadaj" nadal istnieje?

Jak radzi sobie restauracja "Kiełbaskownia" z 29. sezonu "Kuchennych rewolucji"?

Kuchenne Rewolucje

Jak radzi sobie restauracja "Kiełbaskownia" z 29. sezonu "Kuchennych rewolucji"?

W 6. odcinku 29. sezonu "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler przyjechała do Krakowa, gdzie Natalia prowadziła „Via Piada”. Miejsce przeszło prawdziwe trzęsienie ziemi, a food track otrzymał nową nazwę "Kiełbaskownia". Czy miejsce nadal istnieje?

Długi, windykator, smród myszy i starych kanap. To były ekstremalne "Kuchenne rewolucje". Czy ten lokal jeszcze istnieje? 

Aktualności

Długi, windykator, smród myszy i starych kanap. To były ekstremalne "Kuchenne rewolucje". Czy ten lokal jeszcze istnieje? 

Magda Gessler odwiedziła Ustroń, gdzie próbowała uratować tonącą w długach pizzerię "Pizza Bella". Lokal prowadził Iwo – fotograf bez kulinarnego doświadczenia, który wpadł po uszy w finansowe i... zapachowe tarapaty. Od pierwszych chwil słynna restauratorka nie kryła oburzenia – od razu wyczuła zapach myszy i starego jedzenia. Finał tych "Kuchennych rewolucji" okazał się zaskakujący, a historia restauracji miała jeszcze jeden dramatyczny zwrot po emisji programu. Czy "Oberża Dzik i Dąb" przetrwała próbę czasu? Sprawdziliśmy!

W tej restauracji były nawet myszy! Jak radzi sobie restauracja "Bistro Schadzka Przy Piecu" z 21. sezonu "Kuchennych rewolucji"?

Kuchenne Rewolucje

W tej restauracji były nawet myszy! Jak radzi sobie restauracja "Bistro Schadzka Przy Piecu" z 21. sezonu "Kuchennych rewolucji"?

W 1. odcinku 21. sezonu "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler trafiła do niewielkiem wsi Napachanie, gdzie znajdował się lokal "Szybka Szama". Lokal wymagał ekstremalnych zmian: od menu po wnętrze. Po rewolucji miejsce otrzymało nazwę "Bistro Schadzka Przy Piecu". Jak radzi sobie po sześciu latach od udziały w programie?

Jak po "Kuchennych rewolucjach" radzi sobie "Bistro Sztuka Dzika"?

Kuchenne Rewolucje

Jak po "Kuchennych rewolucjach" radzi sobie "Bistro Sztuka Dzika"?

"Kuchenne rewolucje 31" odc. 2. ''Bistro 12'' zmienia się w elegancki ''Por-Fawor'' – sprawdź metamorfozę!

Aktualności

"Kuchenne rewolucje 31" odc. 2. ''Bistro 12'' zmienia się w elegancki ''Por-Fawor'' – sprawdź metamorfozę!

''Kuchenne rewolucje'' powróciły z 31. sezonem, a Magda Gessler tym razem zawitała do miejscowości Siedliszcze, położonej pomiędzy Lublinem a Chełmem. Przy drodze krajowej nr 12 znajduje się ''Bistro 12'', które prowadzą Joanna i jej partner Luciano – Włoch z pasją do kuchni. Niestety restauracja traciła klientów. Dlaczego miejsce podupadło? Czy Magda Gessler znalazła receptę na sukces? I najważniejsze – czy po rewolucji ''Bistro 12'' zyskało drugie życie? Zobaczcie, jak zmieniła się restauracja, co pojawiło się w menu i czy lokal działa do dziś!

Magda Gessler uratowała "Karczmę u Sołtysa" i pogodziła rodzinę. Co dzieje się z lokalem po "Kuchennych rewolucjach"?

Kuchenne Rewolucje

Magda Gessler uratowała "Karczmę u Sołtysa" i pogodziła rodzinę. Co dzieje się z lokalem po "Kuchennych rewolucjach"?

Magda Gessler po raz kolejny udowodniła, że jej "Kuchenne rewolucje" potrafią zmienić życie nie tylko restauracji, ale także całych rodzin. W Dusznikach-Zdroju właścicielka "Karczmy u Sołtysa", Klementyna, stanęła przed dramatycznym wyzwaniem finansowym i rodzinnym. Dzięki pomocy znanej restauratorki lokal przeszedł metamorfozę, stając się "Karczmą Bławatek". Czy zmiany przyniosły sukces? Jak wygląda dziś sytuacja restauracji i czy rodzina Klementyny się pogodziła? Sprawdź, co wydarzyło się w trakcie i po rewolucji!

"Kuchenne rewolucje" w "Prova Gourmet" przebiegły wzorowo. Dalszy los restauracji jest jednak bardzo smutny

Kuchenne Rewolucje

"Kuchenne rewolucje" w "Prova Gourmet" przebiegły wzorowo. Dalszy los restauracji jest jednak bardzo smutny

Magda Gessler w 2019 roku przeprowadziła w Toruniu "Kuchenne rewolucje", które odmieniły losy restauracji "Prova Gourmet". Jednak sukces okazał się krótkotrwały – pandemia, przenosiny lokalu i problemy finansowe doprowadziły do upadku restauracji. Co obecnie dzieje się z "Osterią di Bitondo"?

Zamknięcie czy sukces? Jak radzi sobie "Bisto czy Kapusty" po "Kuchennych rewolucjach"?

Kuchenne Rewolucje

Zamknięcie czy sukces? Jak radzi sobie "Bisto czy Kapusty" po "Kuchennych rewolucjach"?

W Tarnowskich Górach Magda Gessler podjęła się kolejnej kulinarnej rewolucji. Tym razem w jej ręce trafił "Art-smak" prowadzony przez Sylwię i Sebastiana. Właściciele postanowili zmienić swoje życie i otworzyć restaurację, ale niestety goście omijali ich lokal szerokim łukiem. Brak doświadczenia i nieudane dania sprawiły, że restauracja niemal stanęła na skraju bankructwa. Czy Magdzie Gessler udało się odwrócić losy "Art-smaku"? Czy "Bistro czy Kapusty", bo taką nazwę otrzymał lokal po metamorfozie, nadal funkcjonuje i przyciąga gości? Sprawdźiliśmy to!

    • Program TV
    • Aktualności
    • Programy
      • Azja Express
      • Top Model
      • MasterChef
      • B&B Love
      • Kuchenne Rewolucje
      • Kuba Wojewódzki
      • Ślub od pierwszego wejrzenia
      • Totalne remonty Szelągowskiej
      • Kobieta na krańcu świata
    • Seriale
      • Na Wspólnej
      • Detektywi
      • Odwilż
      • Klara
      • Szadź
    • Kanały
    • Castingi
    • Gwiazdy
    • Sklep TVN

    Bądź z nami bliżej na

    Oglądaj na żądanie

    Player.pl
    Dzień dobry!Jedno konto do wszystkich usług