Kuchenne rewolucje: Jakie jedzenie podają w Biedrusku?

Właściciele "Czterech Pancernych" - Agata i Robert poprosili o pomoc Magdę Gessler. Jakie jedzenie zastała na miejscu restauratorka?

Magda Gessler, Kuchenne Rewolucje

Poproszona o pomoc Magda Gessler zjawia się w Biedrusku. Na początku restauracja nie robi na restauratorce najlepszego wrażenia. Z każdym kolejnym daniem jest jednak trochę lepiej, bo kucharze mają smak i dobrze gotują. Dużym problemem były brudne naczynia, które od razu rzucały się w oczy.

Magda Gessler, Kuchenne Rewolucje

Lokal w Biedrusku od zawsze był marzeniem Roberta, niestety marzenie zamieniło się w nieustającą walkę o gościa, którego i tak nie ma. - Najgorszą rzeczą dla restauratora jest oglądanie sali, która świeci pustkami - mówi Robert. Brak klientów powoduje, że właściciele dokładają do interesu. Niestety długi zaczęli spłacać kolejnymi pożyczkami, co spowodowało, że Robert podjął decyzję o zamknięciu lokalu. Agata, widząc jak trudna to jest decyzja dla jej partnera, postanowiła w tajemnicy przed nim napisać zgłoszenie do Kuchennych rewolucj. Dzięki temu nadzieja Roberta o dobrze prosperującej restauracji odżyła.

Oglądaj wszystkie odcinki KUCHENNYCH REWOLUCJI w player.pl

Pozostałe wiadomości