MasterChef Nastolatki: Jak Dorota Szelągowska planuje oceniać nastolatków?

MasterChef Nastolatki: Jak będzie oceniać Dorota Szelągowska?
Trwają zdjęcia do najbardziej popularnego kulinarnego show na świecie! Wiosną 2024 w nowym programie TVN "MasterChef Nastolatki" zobaczymy Dorotę Szelągowską, Tomasza Jakubiaka i Michela Morana. Dla Doroty Szelągowskiej będzie to debiut w roli jurora.

Przed Dorotą Szelągowską zupełnie nowe wyzwanie. Pod raz pierwszy pojawi się w roli jurora w programie "MasterChef Nastolatki". Poznamy w nim najlepszego kucharza w wieku od 13 do 17 lat. Ocenianie młodych ludzi nie należy do łatwych zadań. Jak do tego podchodzi Dorota?

Dorota już niejednokrotnie podkreślała że ceni sobie kreatywność, oryginalność i pasję, które są niezbędne nie tylko w aranżowaniu wnętrz, ale również w kuchni.  Jej zdaniem nastolatki nie są już ani dziećmi, ani nie dorosłymi. Najważniejsze dla niej jest to, aby podchodzodzić do drugiej osoby z szacunkiem i uwagą.

- Więc myślę, że moje oceny będą brały pod uwagę człowieka, który będzie oceniany - podsumowała Dorota, , nowa twarz programu "MasterChef Nastolatki". Wiosną tego roku zobaczymy ją u boku doświadczonych kucharzy Michela Morana oraz Tomasza Jakubiaka.

MasterChef Nastolatki: Dorota Szelągowska wspomina nastoletnie lata
MasterChef Nastolatki: Dorota Szelągowska wspomina nastoletnie lata
Ruszyły zdjęcia do nowej odsłony najbardziej popularnego kulinarnego show na świecie! Masterchef Nastolatki! Zapytaliśmy Dorotę Szelągowską jaki smak ma dla niej bycie nastolatkiem.

Dorota Szelągowska - w jakich programach wzięła udział w TVN?

Dorota Szelągowska znana jest widzom TVN przede wszystkim z programów wnętrzarskich takich jak: "Totalne remonty Szelągowskiej", "Tu jest pięknie!", "Dorota Was urządzi" czy "Domowe rewolucje". Prywatnie jest pasjonatką gotowania. W 2022 roku wraz z Gosią Molską wydała kulinarny e-book "Nieznośna lekkość jedzenia" wypełniony sezonowymi przepisami. Współprowadziła też program "Wszystkiego słodkiego" na antenie TVN, w którym widzowie mogli poznać przepisy na ciasta i desery oraz inspiracje na ich dekoracje. 

MasterChef Nastolatki: prowadzący i jurorzy
Michał Korkosz "Rozkoszny"
Tomasz Jakubiak
Michel Moran
Dorota Szelągowska
+13
Zobacz galerię

O tym, kto ostatecznie zdobędzie trofeum, 30 tysięcy złotych oraz możliwość wydania własnej książki kucharskiej zdecyduje jury w odświeżonym składzie: Dorota Szelągowska, Michel Moran oraz Tomasz Jakubiak. Nowością w programie "MasterChef Nastolatki" jest pojawienie się prowadzącego. Michał Korkosz "Rozkoszny" będzie wspierał uczestników, doradzał im, a czasem także próbował ich potraw.

Mam przyjemność ogłosić, że dołączyłem do zespołu MasterChefa jako swego rodzaju wsparcie dla nastolatków. Będę ich motywować cały sezon. Będę łączyć świat telewizji ze światem internetu, nagrywając materiały backstage'owe.
Michał Korkosz
o swojej roli w "MasterChef Nastolatki"
​Michał Korkosz "Rozkoszny" dołącza do "MasterChef Nastolatki"!
​Michał Korkosz "Rozkoszny" dołącza do "MasterChef Nastolatki"!
Ruszyły zdjęcia do nowej odsłony najbardziej popularnego kulinarnego show na świecie! Obok Doroty Szelągowskiej, Michela Morana i Tomasza Jakubiaka w programie ​zobaczymy też Michała Korkosza, znanego ​jako "Rozkoszny"!

Cała czwórka wzięła udział w specjalnych sesjach zdjęciowych. Powstały zarówno indywidualne zdjęcia, jak i zdjęcie grupowe. Zobaczcie, jak czuli się przed aparatem, jak im poszło i jakie były tego efekty!

Autor: Anna Szafrańska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!