MasterChef Nastolatki: Czy Tomasz Jakubiak jako juror poradzi sobie z nastolatkami? 

MasterChef Nastolatki: Czy Tomasz Jakubiak jako juror poradzi sobie z nastolatkami?
Trwają zdjęcia do nowej odsłony najbardziej popularnego kulinarnego show na świecie! Wiosną 2024 w nowym programie TVN "MasterChef Nastolatki" zobaczmy Dorotę Szelągowską, Tomasza Jakubiaka i Michela Morana. W przerwie pomiędzy spytaliśmy Tomasza jak czuje się z perspektywą oceniania nastolatków.
MasterChef Nastolatki: Jakubiak, Szelągowska i Moran
Dorota Szelągowska
Michel Moran, Dorota Szelągowska, Tomasz Jakubiak
Michel Moran, Dorota Szelągowska, Tomasz Jakubiak
Dorota Szelągowska
+8
Zobacz galerię

- Jeżeli chodzi nastolatków, to zastanawiałem się nad tym, czy bardziej traktować ich jako dzieciaki, czy bardziej traktować jako dorosłych, ale chyba żadna z tych odpowiedzi nie jest poprawna - uznał Tomasz Jakubiak. Ocenianie uczestników w wielu od lat 13 do 17 lat będzie dla jurora zupełną nowością.

MasterChef Nastolatki: Jak Tomasz Jakubiak czuł się w roli jurora w 12. edycji programu "MasterChef"?
MasterChef Nastolatki: Jak Tomasz Jakubiak czuł się w roli jurora w 12. edycji programu "MasterChef"?
Trwają zdjęcia do nowej odsłony najbardziej popularnego kulinarnego show na świecie! Wiosną 2024 w nowym programie TVN "MasterChef Nastolatki" zobaczmy Dorotę Szelągowską, Tomasza Jakubiaka i Michela Morana. W przerwie pomiędzy spytaliśmy Tomasza wspomina jurorowanie w programie "MasterChef".

- To jest jedna z trudniejszych grup, do których można dotrzeć, na szczęście wszystkich nas połączy stół i gotowanie - podsumował Tomasz Jakubiak.

MasterChef Nastolatki. Pierwsze zdjęcia z planu
MasterChef Nastolatki
MasterChef Nastolatki: Martyna Wojciechowska
MasterChef Nastolatki
MasterChef Nastolatki
+5
Zobacz galerię

MasterChef Nastolatki - zdjęcia trwają!

Wiosną 2024 w TVN zupełna nowość - "MasterChef Nastolatki", program w którym poznamy najlepszego kucharza w Polsce w wieku od 13 do 17 lat. O tym, kto otrzyma statuetkę, zadecydują jurorzy: Dorota Szelągowska, Michel Moran oraz Tomasz Jakubiak. W przeciwieństwie do innych wersji formatu "MasterChef" tym razem uczestnicy mogą liczyć również na wsparcie prowadzącego Michała Korkosza" "Rozkosznego", a także gości. Wśród nich m.in. Martyna Wojciechowska, Ewa Chodakowska i Sofia Konecka Menescal.

Autor: Anna Szafrańska

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!