MasterChef Nastolatki: W młodości Tomasz Jakubiak dużo gotował, ale nic z tego nie jadł. Jego codzienne menu może zaskoczyć

MasterChef Nastolatki: W młodości Tomasz Jakubiak dużo gotował, ale nic z tego nie jadł. Jego codzienne menu może zaskoczyć
Trwają zdjęcia do nowej odsłony najbardziej popularnego kulinarnego show na świecie! Wiosną 2024 w nowym programie TVN "MasterChef Nastolatki" zobaczmy Dorotę Szelągowską, Tomasza Jakubiaka i Michela Morana. W przerwie pomiędzy nagraniami spytaliśmy Tomasza jakie były jego smaki w okresie nastoletnim.
MasterChef Nastolatki: Jakubiak, Szelągowska i Moran
Dorota Szelągowska
Michel Moran, Dorota Szelągowska, Tomasz Jakubiak
Michel Moran, Dorota Szelągowska, Tomasz Jakubiak
Dorota Szelągowska
+8
Zobacz galerię

- Moje smaki z okresu bycia nastolatkiem są bardzo okrojone, bo to był okres, kiedy ja już zacząłem gotować, ale kompletnie nic nie jadłem - przyznał Tomasz Jakubiak.. Już wiosną w "MasterChef Nastolatki" pojawi się u boku Michela Morana oraz Doroty Szelągowskiej, a także influensera kulinarnego Rozkosznego. Wspólnie w odcinkach castingowych wybiorą czternastu najzdolniejszych nastoletnich kucharzy w Polsce, a później zdecydują, kto zostanie pierwszym w historii MasterChefem Nastolatkiem!

Kim jest "Rozkoszny", nowy prowadzący MasterChef Nastolatki?
Kim jest "Rozkoszny", nowy prowadzący MasterChef Nastolatki?
Ruszyły zdjęcia do nowej odsłony najbardziej popularnego kulinarnego show na świecie! Obok Doroty Szelągowskiej, Michela Morana i Tomasza Jakubiaka w programie ​zobaczymy też Michała Korkosza, znanego ​jako "Rozkoszny"! Zobacz, kim jest prowadzący MasterChef Nastolatki.

- Byłem jedynym kucharzem w restauracji, który nigdy nic nie jadł, a tylko gotował, ewentualnie próbował. Ten okres to były głównie fastfoody, które wtedy zdominowały Warszawę. Był to moment, koniec lat 90', gdzie była fala zapiekanek, hamburgerów na mieście, powoli wchodziły wielkie amerykańskie koncerny z bułkami z serem do naszego kraju- zdradził Tomasz Jakubiak. Jego ogromna pasja do gotowania trwa po dziś dzień i charyzmatyczny kucharz już niejednokrotnie pojawiał się w naszych programach w roli jurora.

Lata nastoletnie nienajlepiej przejadłem, opócz tego, co gotowała mamusia z babcią - podsumował juror.

MasterChef Nastolatki - zdjęcia trwają!

Nowy program "MasterChef Nastolatki" zadebiutuje w TVN i player.pl wiosną 2024 roku. Jego nagrania rozpoczęły się już w grudniu 2023 roku od odcinków castingowych, podczas których Michel Moran, Tomasz Jakubiak i Dorota Szelągowska wspólnie mieli za zadanie wyłonić 14 uczestników. Kandydaci cały czas mogli liczyć na wsparcie prowadzącego - Rozkosznego oraz Martyny Wojciechowskiej, która gościnnie pojawiła się na planie, by pomóc nastolatkom w ich telewizyjnym debiucie.

MasterChef: Martyna Wojciechowska
MasterChef: Martyna Wojciechowska
MasterChef Nastolatki: Jaki smak ma bycie nastolatkiem dla Doroty Szelągowskiej?
MasterChef Nastolatki: Jaki smak ma bycie nastolatkiem dla Doroty Szelągowskiej?
Ruszyły zdjęcia do nowej odsłony najbardziej popularnego kulinarnego show na świecie! Masterchef Nastolatki! Zapytaliśmy Dorotę Szelągowską jaki smak ma bycie nastolatkiem.
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Pizzaiolo Valerio Valle zdradził sekretny przepis na idealną pizzę!

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Niezwykłe Stany Prokopa: Motocyklowa Ewangelia - Jezusowi Żołnierze z Denver

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Kogo zobaczymy w półfinałach "Mam Talent!"? Oto lista zwycięzców

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Pierwszy utwór nie spodobał się. Po drugim Marcin Prokop wcisnął ZŁOTY PRZYCISK

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Czy Kamil i Zuza z "Na Wspólnej" będą znowu razem? Co czeka rodzinę Hofferów?

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!

Zgłoś się na casting do nowego sezonu Top Model!