MasterChef Nastolatki: Miłość do gotowania Dorota Szelągowska ma po babci

MasterChef Nastolatki: Dorota Szelągowska ma gotowanie w DNA
Wiosną 2024 w nowym programie TVN "MasterChef Nastolatki" zobaczymy Dorotę Szelągowską. Dla prowadzącej "Totalnych remontów Szelągowskiej" nie będzie to ani pierwszy raz z gotowaniem, ani z programem kulinarnym. Zobaczcie, co opowiedziała nam o swojej pasji do kuchni i jedzenia.
MasterChef Nastolatki: Jakubiak, Szelągowska i Moran
Dorota Szelągowska
Michel Moran, Dorota Szelągowska, Tomasz Jakubiak
Michel Moran, Dorota Szelągowska, Tomasz Jakubiak
Dorota Szelągowska
+8
Zobacz galerię

- Gotowanie, chociaż absolutnie nieprofesjonalne, jest w moim DNA. Zostałam nauczona tego, że to jest najpiękniejszy sposób wyrażania miłości, opieki, troski - tak pięknie o początkach swojej pasji do kuchni opowiada Dorota Szelągowska, nowa twarz programu "MasterChef Nastolatki". Wiosną tego roku zobaczymy ją u boku doświadczonych kucharzy Michela Morana oraz Tomasza Jakubiaka, a także influensera kulinarnego Rozkosznego. Wspólnie w odcinkach castingowych wybiorą czternastu najzdolniejszych nastoletnich kucharzy w Polsce, a później zdecydują, kto zostanie pierwszym w historii MasterChefem Nastolatkiem!

Kim jest "Rozkoszny", nowy prowadzący MasterChef Nastolatki?
Kim jest "Rozkoszny", nowy prowadzący MasterChef Nastolatki?
Ruszyły zdjęcia do nowej odsłony najbardziej popularnego kulinarnego show na świecie! Obok Doroty Szelągowskiej, Michela Morana i Tomasza Jakubiaka w programie ​zobaczymy też Michała Korkosza, znanego ​jako "Rozkoszny"! Zobacz kim jest prowadzący MasterChef Nastolatki?

- Bardzo się cieszę, że mogę wziąć udział w programie kulinarnym, bo to jest moja pasja - przyznała w rozmowie z nami Szelągowska. Pasja ta sprawiła, że wiosną 2022 razem z Mateuszem Gesslerem prowadziła program kulinarny "Wszystkiego słodkiego" na TVN Style. Ten pełen smaku duet prowadzących w ośmiu odcinkach zaprosił widzów w podróż po świecie najbardziej aromatycznych słodkości, począwszy od prostych przekąsek, kończąc na prawdziwych cukierniczych szlagierach. Jeśli oglądaliście ten program, to już wiecie, że Dorota Szelągowska kocha gotować i smakować!

Dorota Szelągowska - w jakich programach wzięła udział w TVN?

Dorota Szelągowska znana jest widzom TVN przede wszystkim z programów wnętrzarskich takich jak: "Totalne remonty Szelągowskiej", "Tu jest pięknie!", "Dorota Was urządzi" czy "Domowe rewolucje". Prywatnie jest pasjonatką gotowania. W 2022 roku wraz z Gosią Molską wydała kulinarny e-book "Nieznośna lekkość jedzenia" wypełniony sezonowymi przepisami. Współprowadziła też program "Wszystkiego słodkiego" na antenie TVN, w którym widzowie mogli poznać przepisy na ciasta i desery oraz inspiracje na ich dekoracje. 

MasterChef Nastolatki. Pierwsze zdjęcia z planu
MasterChef Nastolatki
MasterChef Nastolatki: Martyna Wojciechowska
MasterChef Nastolatki
MasterChef Nastolatki
+5
Zobacz galerię

MasterChef Nastolatki - zdjęcia trwają!

Nowy program "MasterChef Nastolatki" zadebiutuje w TVN i player.pl wiosną 2024 roku. Jego nagrania rozpoczęły się już w grudniu 2023 roku od odcinków castingowych podczas, których Michel Moran, Tomasz Jakubiak i Dorota Szelągowska wspólnie mieli za zadanie wyłonić 14 uczestników. Kandydaci cały czas mogli liczyć na wsparcie prowadzącego - Rozkosznego oraz Martyny Wojciechowskiej, która gościnnie pojawiła się na planie, by pomóc nastolatkom w ich telewizyjnym debiucie.

MasterChef: Martyna Wojciechowska
MasterChef: Martyna Wojciechowska
MasterChef Nastolatki: Jaki smak ma bycie nastolatkiem dla Doroty Szelągowskiej?
MasterChef Nastolatki: Jaki smak ma bycie nastolatkiem dla Doroty Szelągowskiej?
Ruszyły zdjęcia do nowej odsłony najbardziej popularnego kulinarnego show na świecie! Masterchef Nastolatki! Zapytaliśmy Dorotę Szelągowską jaki smak ma bycie nastolatkiem.
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!