​Michał Korkosz "Rozkoszny" dołącza do "MasterChef Nastolatki"!

MasterChef: Michał Korkosz
Michał Korkosz w "MasterChef Nastolatki"
Ruszyły zdjęcia do nowej odsłony najbardziej popularnego kulinarnego show na świecie! Obok Doroty Szelągowskiej, Michela Morana i Tomasza Jakubiaka w programie ​zobaczymy też Michała Korkosza, znanego ​jako "Rozkoszny"!

W pierwszych dwóch odcinkach Michel Moran, Dorota Szelągowska i Tomasz Jakubiak spośród kilkudziesięciu chętnych wybiorą jedynie najlepszą czternastkę, która będzie miała możliwość dalej walczyć o tytuł pierwszego MasterChefa wśród nastolatków. Powrót do castingowej formuły pozwoli lepiej wniknąć w świat młodych ludzi, a także poznać ich marzenia i aspiracje! 

MasterChef: Martyna Wojciechowska
MasterChef: Martyna Wojciechowska

W wyborze najbardziej utalentowanych kucharzy Dorotę, Michela i Tomka wspierać będzie także Martyna Wojciechowska, której Fundacja UNAWEZA pomaga w Polsce i na krańcach świata. Teraz również w ramach projektu "MŁODE GŁOWY. Otwarcie o zdrowiu psychicznym" skupia się na temacie zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. Prowadzi działania edukacyjne dla młodych rodziców oraz nauczycieli. Programem profilaktycznym "Godzina dla MŁODYCH GŁÓW" w szkołach objętych jest ponad 300 tysięcy uczniów z całej Polski. 

MasterChef: Michał Korkosz
MasterChef: Michał Korkosz

W programie "MasterChef Nastolatki" zadebiutuje w roli prowadzącego również influencer kulinarny Michał "Rozkoszny" Korkosz, twórca bloga "Rozkoszny", autor książek kulinarnych, którego przepisy podbiły TikToka, Instagram i YouTube'a! Będzie on wsparciem i łącznikiem między nastolatkami, a social mediami. Michał w swoich relacjach w SoMe pokaże backstage programu i to, czego widzowie nie zobaczą na ekranie. 

Nagrodą dla zdobywcy 1. miejsca będzie 35 tysięcy złotych oraz tytuł pierwszego polskiego MasterChefa wśród nastolatków!

"MasterChef Nastolatki" zadebiutuje w TVN i Playerze już wiosną przyszłego roku!

podziel się:

Pozostałe wiadomości