"MasterChef. Wielkie grillowanie" - wyjątkowe wydarzenie już w maju w TVN!

MasterChef Wielkie Grillowanie
MasterChef Wielkie Grillowanie
Grillowanie to nasz sport narodowy! W czasie przednówku rozegrał się wielki turniej w tej dziedzinie Polska vs. „Reszta świata”. Na czele drużyn złożonych z uczestników poprzednich edycji "MasterChefa" stanęli Tomasz Jakubiak i Michel Moran. Który team "ugrilluje" przeciwnika? Odpowiedź na to pytanie widzowie TVN poznają już 14 i 21 maja! 
MasterChef Wielkie Grillowanie
MasterChef Wielkie Grillowanie

W składzie drużyny Polski pod wodzą Tomka Jakubiaka znajdą się Sylwia Garska – Chmarycz (IX edycja), Kuba Tomaszczyk (XI edycja), Mateusz Guncel (VI edycja) i Mariusz Kisiel (X edycja). Z kolei w grupie "Reszta świata" kierowanej przez Michela Morana pojawią się Ewa Szczęsna (VII edycja), Damian Sobek (VI edycja), Laurentiu Zediu (VI i VII edycja) i Mikołaj Rey (I edycja). Wielka kulinarna bitwa rozegra się w Zakrzówku w Krakowie!

Wśród konkurencji znajdzie się przygotowanie idealnych szaszłyków oraz dań typu fast food. Zawodnicy będą musieli udowodnić też, że na rożnie można robić dania najwyższej klasy. Czy uda im się podać potrawę z grilla, której nie powstydziłaby się najlepsza gwiazdkowa restauracja? 

Grillowe zawody poprowadzą zwyciężczyni VII edycji "MasterChefa Juniora" Hela Kłobucka oraz laureat VIII sezonu "MasterChefa" Grzegorz Zawierucha

MasterChef Wielkie Grillowanie
MasterChef Wielkie Grillowanie

Wśród gości specjalnych pojawią się: znani z TTV Krzysztof Ferenc ("Kanapowcy") oraz Krzysztof Radzikowski ("GoggleBox. Przed telewizorem"). 

Uczestników oceni piątka najlepszych kucharzy VII edycji "MasterChefa Juniora": Jakub SzafrańskiKaja CiąpałaIgnacy JabłońskiZofia Konarska oraz Bartosz Daroń. Zwycięska drużyna otrzyma statuetki MasterChefa oraz 20 tysięcy złotych, które będzie mogła przeznaczyć na dowolny cel charytatywny.

Emisja "MasterChef. Wielkie grillowanie" w niedziele 14 i 21 maja o godz. 20:00 w TVN!

podziel się:

Pozostałe wiadomości