MasterChef PRZED EMISJĄ: Bliscy wspierają finalistów we Francji!

MasterChef: Bliscy wspierają finalistów we Francji!
Czas na finał 12. edycji programu "MasterChef". W walce o główną nagrodę naszych uczestników będą wspierać ich najbliżsi.
MasterChef 12: Finaliści
MasterChef: Joanna Szymanowska
MasterChef: Gosia Szymonek
MasterChef: Karola Grzelak
MasterChef: Maciek Pisarczyk
+1
Zobacz galerię

Po wielu tygodniach rywalizacji znamy już nazwiska czterech najlepiej gotujących kucharzy-amatorów w Polsce. Finałowa konkurencja odbędzie się w pięknej miejscowośći Saint-Lager na zamku Chateau De Ravatys. Finał składa się z dwóch etapów, do drugiego przejdzie jedynie dwójka najlepszych uczestników.

Pierwszy etap to prawdziwa walka! Zawodnicy zmierzą się z trzema zadaniami specjalnymi. Za każde z nich jurorzy będą przyznawali uczestnikom punkty (od 1 do 4). Dwóch kucharzy, którzy po trzech zadaniach zgromadzi największą ilość punktów, awansuje do dalszej tury wielkiego finału. 

MasterChef 12, odcinek 13
MasterChef: Gosia Szymonek
MasterChef: Karola Grzelak
MasterChef: Maciek Pisarczyk
MasterChef 12, odcinek 13
+23
Zobacz galerię

W drugiej części odcinka kucharze będą musieli zaserwować jurorom trzydaniowe menu składające się z przystawki, dania głównego i deseru. Ta konkurencja rozstrzygnie wszystko i poznamy nazwisko najlepiej gotującego kucharza amatora w Polsce, który wróci do domu ze statuetką MasterChefa, czekiem na 100 tysięcy złotych i kontraktem na wydanie własnej książki kucharskiej. 

Finałowy odcinek 12. edycji już w niedzielę o godz. 20:00 w TVN i Playerze!

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!