Zaskakujący werdykt uczestniczek! Pierwsza eliminacja w "Królowej Przetrwania 3" nie obyła się bez łez. Kto opuścił program?

Pierwsza eliminacja w "Królowej Przetrwania" 3. Kto opuścił program?
Pierwsza eliminacja w "Królowej Przetrwania" 3. Kto opuścił program?
Już w 2. odcinku "Królowej przetrwania" z programem pożegnała się jedna z uczestniczek. Większosć głosów zostało oddane właśnie na nią. Zobaczcie, co wydarzyło się w odcinku i kto opuścił program.

"Królowej Przetrwania 3", odc. 2. Kto odpadł z programu?

Na antenie zadebiutował trzeci sezon programu „Królowa przetrwania” – reality show, w którym uczestniczki muszą zmierzyć się z ekstremalnymi warunkami i licznymi wyzwaniami. Kobiety walczą nie tylko z trudami natury, ale także z własnymi słabościami, sprawdzając swoją siłę, wytrzymałość i determinację. Każdy odcinek przynosi nowe, nieprzewidywalne sytuacje, które wystawiają charakter uczestniczek na prawdziwą próbę. W 2. odcinku jedna z uczestniczek musiała pożegnać się z dżunglą.

Eliminacja odbyła się podczas głosowania. Każda z uczestniczek musiała wybrać jedną osobę, która według niej powinna opuścić program. Najwięcej głosów zdobyła Dominika Serowska. Nie brakowało łez!

Dziewczyny, to nie jest łatwy program i będzie tylko trudniej. Pożegnajcie się z Dominiką i widzimy się na zadaniu. 
oznajmiła prowadząca - Małgorzata Rozenek-Majdan.
 Żałuję, że nie mogłam się tu jednak zostać trochę dłużej i na pewno bardzo będę tęskniła za Karoliną. Ona mnie tu bardzo wspierała. 
wyznała Dominika Serowska.

Opuszczenie programu przed Dominikę wywołało wiele emocji u Karoliny Pajączkowskiej.

Najsilniejsze emocjonalnie, najsilniejsza inteligencja emocjonalna wywalają na początku. Potem najsilniejsze, największe zagrożenia też wywalają, więc ja pewnie po Tobie zaraz polecę. 
skomentowała Karolina Pajączkowska.
"Królowa przetrwania 3". Dominika Serowska
"Królowa przetrwania 3". Dominika Serowska

"Królowa Przetrwania" 3 - gdzie i kiedy oglądać?

Trzeci sezon „Królowej Przetrwania” zadebiutował na antenie głównej TVN! Nowe odcinki programu, nagrywane na Sri Lance, emitowane są co tydzień w środy o godzinie 21:30.

W tym sezonie do walki o tytuł Królowej Przetrwania stanęły: Ilona Felicjańska, Nicol Pniewska, Dominika Serowska, Maja Rutkowski, Dominika Tajner, Monika Jarosińska, Sofi Sivokha, Natalia Sadowska "Natalisa", Dominika Rybak, Anna Sowińska, Karolina Pajączkowska, Agnieszka Grzelak oraz Izabela Macudzińska-Borowiak. Rywalizacji przewodzi nowa prowadząca - Małgorzata Rozenek-Majdan, czuwająca nad zasadami i przebiegiem gry.

Zobacz też: Dominika Tajner zdradziła nam sekret szczupłej sylwetki. "Staram się akceptować siebie" [TYLKO U NAS

Pierwsza eliminacja w "Królowej Przetrwania" 3. Kto opuścił program?
Pierwsza eliminacja w "Królowej Przetrwania" 3. Kto opuścił program?
Autorka/Autor: Zuzanna Żelazny