Mała Ania o "Warsaw Shore". "Byłam młodą dziewczyną, która zachłysnęła się byciem znanym"

Mała Ania o Warsaw Shore. "Byłam młodą dziewczyną, która zachłysnęła się byciem znanym".
Mała Ania o Warsaw Shore. "Byłam młodą dziewczyną, która zachłysnęła się byciem znanym".
Gościnią najnowszego odcinka podcastu "Bez Maski" jest Anna Sowińska. W rozmowie z Małgorzatą Rozenek-Majdan opowiedziała o swoim udziale w programie "Warsaw Shore" i tym, jak zmieniła się od tego czasu. Zobacz fragment rozmowy!

Anna Aleksandrzak, po mężu Sowińska, znana szerzej jako Mała Ania, zdobyła popularność dzięki udziałowi w reality show "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy". Fani pamiętają ją z czasów głośnych imprez, a jej hasło przy wejściu do programu brzmiało: "Jestem mała, ale jak Ci przywalę, to się zdziwisz". W 2019 roku, po dwunastu edycjach, zdecydowała się zakończyć przygodę z show. Dziś jest szczęśliwą mamą i walczy o tytuł "Królowej Przetrwania".

W podcaście "Bez maski" opowiedziała o tym, czy żałuje udziału w "Warsaw Shore".

Teraz z perspektywy czasu, kiedy jestem już starsza i mam dzieci, którym chcę przekazać jakieś wartości, to żałuję na przykład tych bujek. bo mogłam pewne rzeczy jakby załatwić w inny sposób, ale z drugiej strony też byłam młodą dziewczyną, która zachłysnęła się byciem znanym. Wydawało mi się, że wszyscy, którzy mnie atakują to jedyne na co zasługują to na to, żeby im przywalić. I z perspektywy czasu uważam, że to nie było dobre i też na pewno nie chciałabym tego uczyć swoich dzieci. Lepiej jest zawsze porozmawiać, ewentualnie wykrzyczeć się, ale jakby odpuścić sobie jakąkolwiek agresję. I samego udziału w programie nie żałuję, ale żałuję tych takich sytuacji, gdzie faktycznie mnie ponosiło w bardzo złą stronę. 
- wyjaśniła Ania

Dodała również, że bardzo się zmieniła, gdy w jej życiu pojawiły się dzieci.

Ja się bardzo, bardzo mocno zmieniłam od kiedy urodził się Natan. Przewartościowałam całkowicie swoje życie. Z osoby imprezowej, takiego lekkiego ducha na osobę turbo odpowiedzialną. Bo ja przy moich dzieciach, to przy każdej sytuacji, gdzie oni się bawią, gdzieś wychodzimy, to ja już na przód myślę o tym, co się może wydarzyć. Postaram się zrobić wszystko tak, żeby to się nie wydarzyło. I przy dzieciach się nauczyłam bardzo cierpliwości. ,Od narodzin moich dzieci też w żadne awantury internetowe, w takie rzeczy nie wchodzę.
- powiedziała Sowińska

Mimo skrajnych emocji w "Królowej Przetrwania", Ania widziała w sobie diametralną różnice.

Tutaj jest ogromna zmiana we mnie i tego nie mogę powiedzieć, że nawet jeżeli kogoś bardzo nie lubię i ten ktoś mi niesamowicie działa na nerwy. I najchętniej to bym się odwinęła, to jednak nauczyłam się panować nad sobą i pomimo tego, że krzyczę, klnę, to panuję faktycznie, jakby nie doprowadzam się już do takiego stanu, że kogoś jestem w stanie uderzyć. Nie robię takich rzeczy już. 
- wyjaśniła Ania

"Królowa Przetrwania" 3 - gdzie i kiedy oglądać?

Trzeci sezon „Królowej Przetrwania” zadebiutował na antenie głównej TVN! Nowe odcinki programu, nagrywane na Sri Lance, emitowane są co tydzień w środy o godzinie 21:30.

W tym sezonie do walki o tytuł Królowej Przetrwania stanęły: Ilona Felicjańska, Nicol Pniewska, Dominika Serowska, Maja Rutkowski, Dominika Tajner, Monika Jarosińska, Sofi Sivokha, Natalia Sadowska "Natalisa", Dominika Rybak, Anna Sowińska, Karolina Pajączkowska, Agnieszka Grzelak oraz Izabela Macudzińska-Borowiak. Rywalizacji przewodzi nowa prowadząca - Małgorzata Rozenek-Majdan, czuwająca nad zasadami i przebiegiem gry.

Zobacz też: Karolina Pajączkowska była nazywana "wojenną Barbie". "Poraziła mnie skala tej głupoty"

Mała Ania o Warsaw Shore. "Byłam młodą dziewczyną, która zachłysnęła się byciem znanym".
Mała Ania o Warsaw Shore. "Byłam młodą dziewczyną, która zachłysnęła się byciem znanym".
Autorka/Autor: Z.Z