Konflikt w "Królowej Przetrwania". Czy noc we wspólnym obozie może się dobrze skończyć? [PRZED EMISJĄ W TV]
Podczas "stołu oczyszczenia uczestniczki "Królowej Przetrwania" dowiedziały się co tak naprawdę myślą o nich współzawodniczki. W 11. odcinku czeka je pierwsza noc we wspólnym obozie. Nie obędzie się bez awantur!
Napięta atmosfera po intensywnym wieczorze doprowadzi do ostrej wymiany zdań między uczestniczkami. Anna Sowińska i Dominika Rybak zarzucą Nicol i Sofi, że mimo tego, że obgadują Karolinę za jej plecami, spędzają z nią czas i są dla niej miłe.
Podchodzicie i zaczynacie rozmowę, jakbyście chciały, żebyśmy wybrały jakąś stronę. Kiedy cały czas mówicie, że to jest wasz konflikt. Tak to wygląda teraz. I jak jej odpowiadam to robi się Wam przykro.- skomentowała Sofi
Dominika zaprotestowała, mówiąc, że widziała jak umawiają się z Karoliną na wspólną imprezę. Nicol zaprzeczyła i powiedziała, że na imprezę umawiała się z Sofi, a Karolina po prostu tam była.
Nie zamierzam jej całkowicie olewać. Ja się z nią nie pokłóciłam. Powiedziałam wprost, co mi nie pasuje. Ale też nie zamierzam być chamska.- podsumowała Nicol
Bądź na bieżąco
Źródło zdjęcia: MWMEDIA
Autorka/Autor: Z.Z
Bądź na bieżąco