Konflikt w "Królowej Przetrwania". Czy noc we wspólnym obozie może się dobrze skończyć? [PRZED EMISJĄ W TV]

Konflikt w "Królowej Przetrwania". Czy noc we wspólnym obozie może się dobrze skończyć?
Konflikt w "Królowej Przetrwania". Czy noc we wspólnym obozie może się dobrze skończyć?
W poprzednim odcinku "Królowej Przetrwania" miały okazję dowiedzieć się, co myślą o nich inne uczestniczki. Noc we wspólnym obozie zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Zobacz fragment odcinka przed premierą w TV!

Podczas "stołu oczyszczenia uczestniczki "Królowej Przetrwania" dowiedziały się co tak naprawdę myślą o nich współzawodniczki. W 11. odcinku czeka je pierwsza noc we wspólnym obozie. Nie obędzie się bez awantur!

Napięta atmosfera po intensywnym wieczorze doprowadzi do ostrej wymiany zdań między uczestniczkami. Anna Sowińska i Dominika Rybak zarzucą Nicol i Sofi, że mimo tego, że obgadują Karolinę za jej plecami, spędzają z nią czas i są dla niej miłe.

Podchodzicie i zaczynacie rozmowę, jakbyście chciały, żebyśmy wybrały jakąś stronę.  Kiedy cały czas mówicie, że to jest wasz konflikt. Tak to wygląda teraz. I jak jej odpowiadam to robi się Wam przykro.
- skomentowała Sofi

Dominika zaprotestowała, mówiąc, że widziała jak umawiają się z Karoliną na wspólną imprezę. Nicol zaprzeczyła i powiedziała, że na imprezę umawiała się z Sofi, a Karolina po prostu tam była.

 Nie zamierzam jej całkowicie olewać.  Ja się z nią nie pokłóciłam. Powiedziałam wprost, co mi nie pasuje.  Ale też nie zamierzam być chamska. 
- podsumowała Nicol
Konflikt w "Królowej Przetrwania". Czy noc we wspólnym obozie może się dobrze skończyć?
Konflikt w "Królowej Przetrwania". Czy noc we wspólnym obozie może się dobrze skończyć?
Królowa Przetrwania 3. Uczestniczki
Królowa Przetrwania 3. Uczestniczki
Źródło zdjęcia: MWMEDIA
Autorka/Autor: Z.Z