Ania Sowińska o medycynie estetycznej. "Ja nie chcę się starzeć z godnością"

Ania Sowińska o medycynie estetycznej. "Ja nie chcę się starzeć z godnością"
Ania Sowińska o medycynie estetycznej. "Ja nie chcę się starzeć z godnością"
Gościnią najnowszego odcinka podcastu "Bez Maski" jest Anna Sowińska. W rozmowie z Małgorzatą Rozenek-Majdan opowiedziała o tym, jaki ma stosunek do zabiegów medycyny estetycznej. Zobacz fragment rozmowy!

Anna Aleksandrzak, po mężu Sowińska, znana szerzej jako Mała Ania, zdobyła popularność dzięki udziałowi w reality show "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy". Fani pamiętają ją z czasów głośnych imprez, a jej hasło przy wejściu do programu brzmiało: "Jestem mała, ale jak Ci przywalę, to się zdziwisz". W 2019 roku, po dwunastu edycjach, zdecydowała się zakończyć przygodę z show. Dziś jest szczęśliwą mamą i walczy o tytuł "Królowej Przetrwania".

W podcaście "Bez maski" opowiedziała o tym jakie ma podejście do medycyny estetycznej. Wyznała, że cęsto jest oceniana po wyglądzie.

Do tej pory ludzie mi mówią, że po moim wyglądzie, po mojej twarzy, po programie myśleli, że jestem taka zła i niedobra i w ogóle do lania od razu. A potem się okazuje, że ja jestem superfajną laską, z którą możesz sobie pogadać o głupotach, o poważnych sprawach, na którą zawsze możesz liczyć i która stanie po prostu przy twoich plecach i ci pomoże, kiedy cały świat dookoła będzie mówić, że jesteś najgorszy na świecie. I to wiem ja, wie mój mąż, wiedzą to moje przyjaciółki i wszystkie osoby, które mnie poznają, wiedzą, że dobrze jest mieć mnie po prostu za przyjaciela.
- wyznała Ania

Opowiedziała również o tym, że zanim zaczęła korzystać z medycyny estetycznej, zarzucano jej, że jest brzydka.

Zanim zaczęłam sobie coś tam poprawiać, no to mówili, że jestem brzydka. Potem sobie zaczęłam robić to, że jestem sztuczna. Teraz to już nie wiadomo, jaka jestem, chociaż połowę rzeczy rozpuściłam, połowę dorobiłam i tak dalej, bo jak mówię, nie mam z tym żadnego problemu, bo wystarczy, że ktoś wpisze moje dane w internecie i od razu zobaczę, jak wyglądałam kiedyś. Więc jak będę komuś wciskać z kity, że to się zrobiło od wody z cytryną, to sobie pomyślą "no głupia, nie"?
- wytłumaczyła

Powiedziała, że według niej kobiety ukrywające to, że korzystają z medycyny estetycznej, boją się oceny innych.

Ja uważam, że lepiej powiedzieć, że tak, zrobiłam, bo wtedy zamykasz im po prostu mordy.
- skomentowała

Wyznała, że Iza miała żal, że Aina w programie została wybrana jako jedna z "najmniej zrobionych".

u Izy wiadomo, że ludzie ją tak będą postrzegać, bo ma zrobiony biust, ma zrobione usta, jest blondynką, więc wszyscy od razu myślą, że jak jest blondynką, to już wszystko ma zrobione od stóp do głów.  No i jeżeli Iza ma takie poczucie, to jakby ja też to doskonale rozumiem, w sensie nie każdy musi być tak otwarty jak ja i czuć po prostu, zdenerwować się na dziewczyny, że mnie postawiły jako drugą.
- powiedziała Ania

Dodała, że nie ma ochoty starzeć się z godnością.

Od zawsze o tym mówię, że ja nie chcę się starzeć z godnością. W sensie mi się nie podoba wi-fi na czole i tak dalej. Nie chcę tego. Ja chcę po prostu zrobić sobie lifting i wszystko i być piękna. 
- podsumowała Ania

"Królowa Przetrwania" 3 - gdzie i kiedy oglądać?

Trzeci sezon „Królowej Przetrwania” zadebiutował na antenie głównej TVN! Nowe odcinki programu, nagrywane na Sri Lance, emitowane są co tydzień w środy o godzinie 21:30.

W tym sezonie do walki o tytuł Królowej Przetrwania stanęły: Ilona Felicjańska, Nicol Pniewska, Dominika Serowska, Maja Rutkowski, Dominika Tajner, Monika Jarosińska, Sofi Sivokha, Natalia Sadowska "Natalisa", Dominika Rybak, Anna Sowińska, Karolina Pajączkowska, Agnieszka Grzelak oraz Izabela Macudzińska-Borowiak. Rywalizacji przewodzi nowa prowadząca - Małgorzata Rozenek-Majdan, czuwająca nad zasadami i przebiegiem gry.

Zobacz też: Karolina Pajączkowska była nazywana "wojenną Barbie". "Poraziła mnie skala tej głupoty"

Ania Sowińska o medycynie estetycznej. "Ja nie chcę się starzeć z godnością"
Ania Sowińska o medycynie estetycznej. "Ja nie chcę się starzeć z godnością"
Autorka/Autor: Z.Z