Dominika Serowska o uczestniczkach "Królowej Przetrwania". "Z większością nie było mi po drodze"
- Dominika Serowska o samotności
- Dominika Serowska o uczestniczkach "Królowej Przetrwania" 3
- Dominika Serowska o relacji z Karoliną Pajączkowską
- "Królowa Przetrwania" 3 - gdzie i kiedy oglądać?
Zobacz wideo na górze strony!
Dominika Serowska dołączyła do grona uczestniczek trzeciej edycji „Królowej przetrwania”. W podcaście podzieliła się z Małgorzatą Rozenek-Majdan swoimi przemyśleniami na temat uczestniczek programu.
No to było też dla mnie trudne, tak, żeby się odnaleźć w gronie z obcymi dziewczynami. Myślę, że ja też przyjęłam taką może nie taktykę, bo to trochę źle brzmi, ale ja pojechałam tam z takim dobrym zamiarem, czyli nie pojechałam tam z takim nastawieniem, że będę się kłócić albo że będę... Wręcz przeciwnie, chciałam w ogóle każdą z dziewczyn poznać, byłam ciekawa ich, bo każda z nich jest zupełnie inna, z zupełnie innej bajki. Więc to było dla mnie pod tym kątem ciekawe, ale faktycznie myślę, że niestety z większością raczej nie było mi po drodze, to nie jest mój klimat, więc po prostu można by było się tam czuć czasem samotnie, tak.- zdradziła Dominika
Zapytana o to, kto najbardziej zaskoczył ją w programie odpowiedziała, że była to Maja Rutkowski!
Myślę, że na pewno na plus zaskoczyła mnie Maja, bo bardzo jest taką ciepłą, bardzo empatyczną osobą, bardzo... Kojarzy mi się z taką mamą, jest taka otulająca.- wyznała
Zobacz też: Pierwsza scysja w nowym sezonie "Królowej Przetrwania"! "Nie umiesz ukrywać emocji!" [PRZEM EMISJĄ W TV]
Powiedziała również, że stworzyła bliską relację z Karoliną Pajączkowską. Zdradziła, że dalej utrzymują kontakt i bardzo lubi jej poczucie humoru.
Bardzo się z Karoliną polubiłam, w przeciwieństwie do większości, więc ona mi bardzo, bardzo mi pasowała.- mówi Serowska
"Królowa Przetrwania" 3 - kiedy premiera?
Premiera 3. sezonu "Królowej Przetrwania" odbędzie się w środę, 4 marca 2026 roku o godzinie 21:30 na antenie głównej TVN. Nowe odcinki, nagrywane na Sri Lance, będą emitowane co tydzień w środy. Program poprowadzi Małgorzata Rozenek-Majdan.
Czy uczestniczki poradzą sobie z ekstremalnymi warunkami? Która z nich okaże się prawdziwą królową przetrwania? Odpowiedzi na te pytania przyniesie nowa edycja programu