Mała Ania zaskakująco o Karolinie Pajączkowskiej. "Uważałam ją za spoko laskę"

Mała Ania zaskakująco o Karolinie Pajączkowskiej. "Uważałam ją za spoko laskę"
Mała Ania o Karolinie Pajączkowskiej. "Uważałam ją za spoko laskę"
Gościnią najnowszego odcinka podcastu "Bez Maski" jest Anna Sowińska. W rozmowie z Małgorzatą Rozenek-Majdan opowiedziała relacjach z uczestniczkami "Królowej Przetrwania" i swoim konflikcie z Karoliną Pajączkowską. Zobacz fragment odcinka!

Anna Swoińska, znana szerzej jako Mała Ania, zdobyła popularność dzięki udziałowi w reality show "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy". Fani pamiętają ją z czasów głośnych imprez, a jej hasło przy wejściu do programu brzmiało: "Jestem mała, ale jak Ci przywalę, to się zdziwisz". W 2019 roku, po dwunastu edycjach, zdecydowała się zakończyć przygodę z show. Dziś jest szczęśliwą mamą i walczy o tytuł "Królowej Przetrwania".

W podcaście "Bez maski" opowiedziała o relacjach z innymi uczestniczkami "Królowej Przetrwania". Odniosła się do jednej ze swoich pierwszych rozmów z Karoliną Pajączkowską, podczas której powiedziała jej, że nie umie kryć emocji.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że ja w tamtym momencie, ani jej nie wyzywam i nie krzyczę, w jakim tonie ja się odzywam do ludzi. A tam było to bardziej na zasadzie takiego stwierdzenia faktu, bo to był fakt, że ona po prostu nie umie na tej twarzy ukryć tego zażenowania, zażenowania czy poczucia wyższości. No i drugie, Karolina jest bardzo złożoną osobą. Nie wiem do tej pory, czy ona jakby kreowała się na taką postać tam w "Królowej Przetrwania", czy ona faktycznie taka jest w życiu. Jeżeli jest, to katastrofa.
- powiedziała Ania

Wyznała też, że na początku miała do Karoliny bardzo pozytywny stosunek.

Wtedy, w tamtym momencie, w tym busie  ja naprawdę dalej uważałam ją za spoko laskę. Tym bardziej, że ona tam fajnie opowiadała, dziewczyny trzymają się razem. I w ogóle, i te takie słodko pierdzące teksty, że my tu wszystkie kobiety jesteśmy najlepsze, a facet ci to w ogóle do wora.  Więc naprawdę odebrałam ją, że to jest fajna dziewczyna. Kurde, będę miała z nią fajny flow, fajnie gada i przede wszystkim ładna, bo Karolina jest ładną kobietą. 
- wyjaśniła Ania

Zapytana o to, czy uważa, że zachowanie Karoliny usprawiedliwia jej nerwy na nią, odpowiedziała twierdząco.

Myślę, że tak. Myślę, że jeżeli ktoś będzie zdrowo myślał i patrzył na tą sytuację tak typowo zdrowo, będzie widział tą hipokryzję Karoliny, która przejawia się niestety przez cały nasz pobyt. To sam w końcu dojdzie do takiego wniosku, że być może my wszystkie i ja w tym, miałyśmy trochę racji w tym, co mówiłyśmy. 
- powiedziała Ania

"Królowa Przetrwania" 3 - gdzie i kiedy oglądać?

Trzeci sezon „Królowej Przetrwania” zadebiutował na antenie głównej TVN! Nowe odcinki programu, nagrywane na Sri Lance, emitowane są co tydzień w środy o godzinie 21:30.

W tym sezonie do walki o tytuł Królowej Przetrwania stanęły: Ilona Felicjańska, Nicol Pniewska, Dominika Serowska, Maja Rutkowski, Dominika Tajner, Monika Jarosińska, Sofi Sivokha, Natalia Sadowska "Natalisa", Dominika Rybak, Anna Sowińska, Karolina Pajączkowska, Agnieszka Grzelak oraz Izabela Macudzińska-Borowiak. Rywalizacji przewodzi nowa prowadząca - Małgorzata Rozenek-Majdan, czuwająca nad zasadami i przebiegiem gry.

Zobacz też: Karolina Pajączkowska była nazywana "wojenną Barbie". "Poraziła mnie skala tej głupoty"

Mała Ania zaskakująco o Karolinie Pajączkowskiej. "Uważałam ją za spoko laskę"
Mała Ania zaskakująco o Karolinie Pajączkowskiej. "Uważałam ją za spoko laskę"
Autorka/Autor: Z.Z