Karolina Pajączkowska o ojcu
Karolina Pajączkowska urodziła się w 1991 roku. Od zawsze wiązała swoją przyszłość z mediami. W 2011 roku zdobyła tytuł Miss Studentek, a później Miss Foto. To jednak jej nie wystarczyło i zapragnęła więcej. Pierwszy romans z telewizją miała podczas drugiej edycji programu "Top Model". Mimo że Karolina wypadła świetnie na castingu - nie udało jej się dostać do finałowej trzynastki.
Ostatecznie wybrała inną ścieżkę kariery. Skończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim i rozpoczęła pracę w zawodzie.
W podcaście "Bez Maski" Karolina Pajączkowska otworzyła się na temat swojej trudnej relacji z ojcem i opowiedziała o jego śmierci.
Ja go nienawidziłam i ta nienawiść wypełniała mnie przez ostatnie lata tak mocno, że ja nienawidziłam połowę siebie. I ja, kiedy dowiedziałam się, kiedy dostałam telefon, że mój tata zmarł.- wyznała Pajączkowska
O śmierci ojca poinformowała ją mama.
Mi momentalnie łzy napłynęły do oczu, bo wiedziałam, że już nigdy nie odbędę tej rozmowy, nie powiem mu, co mi zrobił złego, nie dam mu szansy, żeby mi przeprosił, nie dam sobie szansy.- opowiedziała
Kiedy Karolina wybrała się na grób ojca, mama postanowiła jej pokazać zawartość jego telefonu. Były tam jej zdjęcia.
On ostatnie lata wszystko widział, to co wrzucałam do internetu, zapisywał, pisał o mnie ze wszystkimi, chwalił się mną. I tym bardziej poczułam, że ja nie wiem, dlaczego on mnie nie przeprosił, nie wiem, dlaczego on się nie odezwał, dlaczego on nie wyciągnął ręki, dlaczego nie chciał. Wydaje mi się, że wstydził się tego, co zrobił. Wydaje mi się, że gdyby on jeszcze kilka miesięcy temu przyszedł, to ja faktycznie bym mu nie wybaczyła. I kiedy on zmarł, ja wreszcie poczułam, że jestem w stanie mu wybaczyć.- wytłumaczyła Pajączkowska
"Królowa Przetrwania" 3 - gdzie i kiedy oglądać?
Trzeci sezon „Królowej Przetrwania” zadebiutował na antenie głównej TVN! Nowe odcinki programu, nagrywane na Sri Lance, emitowane są co tydzień w środy o godzinie 21:30.
W tym sezonie do walki o tytuł Królowej Przetrwania stanęły: Ilona Felicjańska, Nicol Pniewska, Dominika Serowska, Maja Rutkowski, Dominika Tajner, Monika Jarosińska, Sofi Sivokha, Natalia Sadowska "Natalisa", Dominika Rybak, Anna Sowińska, Karolina Pajączkowska, Agnieszka Grzelak oraz Izabela Macudzińska-Borowiak. Rywalizacji przewodzi nowa prowadząca - Małgorzata Rozenek-Majdan, czuwająca nad zasadami i przebiegiem gry.
Zobacz też: Likwidacja drużyn w "Królowej Przetrwania" 3. Uczestniczki zamieszkają w Bieda Campie