Coraz większymi krokami zbliżamy się do finału "Królowej Przetrwania" 3. Emocje sięgają zenitu, a zwroty akcji zdają się nigdy nie kończyć.
W ramach konkurencji w 11. odcinku "Królowej Przetrwania" uczestniczki miały za zadanie zebrać jak najwięcej liści herbaty. Zaskoczyła je jednak ulewa. Z deszczem bardzo lubią się pijawki, które zaatakowały dzielne uczestniczki programu.
Ranna została między innymi Natalia. Inne uczestniczki szybko ruszyły jej z pomocą, próbując ściągnąć pijawki ogniem, liściem i patykiem. Ostatecznie pomogła jej kobieta pracująca na polu, która ściągnęła ją... palcami.
No pani mi ściągnęła! Palcami normalnie wzięła i wyciągnęła!- opowiedziała Natalia
Natalia wyznała, że atak pijawek był według niej obrzydliwy.
To jest takie uczucie takiego ciągłego kłucia. I bardziej jest to obrzydliwe, niż bolące. Bo te pijawy też chodzą z dupy do gęby, z gęby do dupy. Tak jakby to nazwać. Nie wiem jak to w ogóle powiedzieć. Obrzydliwe to było.- wyjaśniła Natalia
"Królowa Przetrwania" 3 - gdzie i kiedy oglądać?
Trzeci sezon „Królowej Przetrwania” zadebiutował na antenie głównej TVN! Nowe odcinki programu, nagrywane na Sri Lance, emitowane są co tydzień w środy o godzinie 21:30.
W tym sezonie do walki o tytuł Królowej Przetrwania stanęły: Ilona Felicjańska, Nicol Pniewska, Dominika Serowska, Maja Rutkowski, Dominika Tajner, Monika Jarosińska, Sofi Sivokha, Natalia Sadowska "Natalisa", Dominika Rybak, Anna Sowińska, Karolina Pajączkowska, Agnieszka Grzelak oraz Izabela Macudzińska-Borowiak. Rywalizacji przewodzi nowa prowadząca - Małgorzata Rozenek-Majdan, czuwająca nad zasadami i przebiegiem gry.
Zobacz też: Karolina Pajączkowska była nazywana "wojenną Barbie". "Poraziła mnie skala tej głupoty"