Karolina Pajączkowska w szczerym wyznaniu. "Próbowałam narkotyków"

Karolina Pajączkowska o uzależnieniu: "Wiara mnie odbudowała"
Karolina Pajączkowska o uzależnieniu: "Wiara mnie odbudowała"
W najnowszym odcinku podcastu "Bez Maski" w ogniu pytań Małgorzaty Rozenek-Majdan stanęła Karolina Pajączkowska. Dziennikarka opowiedziała między innymi o swoich trudnych doświadczeniach związanych z uzależnieniem, rozwodzie i relacji z Bogiem.

Karolina Pajączkowska o uzależnieniu

Karolina Pajączkowska urodziła się w 1991 roku. Od zawsze wiązała swoją przyszłość z mediami. W 2011 roku zdobyła tytuł Miss Studentek, a później Miss Foto. To jednak jej nie wystarczyło i zapragnęła więcej. Pierwszy romans z telewizją miała podczas drugiej edycji programu "Top Model". Mimo że Karolina wypadła świetnie na castingu - nie udało jej się dostać do finałowej trzynastki.

Ostatecznie wybrała inną ścieżkę kariery. Skończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim i rozpoczęła pracę w zawodzie.

W podcaście "Bez Maski" Karolina Pajączkowska otworzyła się na temat swojej przeszłości. Opowiedziała o rozwodzie, uzależnieniu i swojej wierze.

Ja też miałam epizody, gdzie, no powiem to, próbowałam narkotyków i bardzo mocno imprezowałam. I nie traktowałam swojego organizmu, swojego ciała z szacunkiem.
- wyznała Pajączkowska

Wytłumaczyła, że wspomniane wydarzenia miały miejsce zaraz po jej rozwodzie.

Zaczęło się to wszystko po moim rozwodzie, po porażce, kiedy byłam nieszczęśliwa bardzo w moim małżeństwie. I zdecydowałam się, że muszę ratować siebie. I de facto rozbiłam moją rodzinę. Chciałam siebie ukarać za to, że to zrobiłam. I uciekałam w imprezy, uciekałam w przelotne relacje. Znieczulałam się, nie wiedząc jeszcze wtedy, nie rozumiejąc tak naprawdę, że to jest plasterek, że to jest zalepianie. I dopiero Bóg, dopiero wiara mnie odbudowała. Dopiero Bóg, który odezwał się do mnie na Ukrainie. Wiara i łaska, która na mnie spłynęła, mnie uratowała. 
- powiedziała Pajączkowska

Zapytana o to, czy jest głęboko wierząca, odpowiedziała, że tak.

Bardzo. Wierzę, że ścieżka jest dla nas już wyznaczona. Ja jestem w końcu od kilku lat na tej odpowiedniej ścieżce. 
- podsumowała Pajączkowska

"Królowa Przetrwania" 3 - gdzie i kiedy oglądać?

Trzeci sezon „Królowej Przetrwania” zadebiutował na antenie głównej TVN! Nowe odcinki programu, nagrywane na Sri Lance, emitowane są co tydzień w środy o godzinie 21:30.

W tym sezonie do walki o tytuł Królowej Przetrwania stanęły: Ilona Felicjańska, Nicol Pniewska, Dominika Serowska, Maja Rutkowski, Dominika Tajner, Monika Jarosińska, Sofi Sivokha, Natalia Sadowska "Natalisa", Dominika Rybak, Anna Sowińska, Karolina Pajączkowska, Agnieszka Grzelak oraz Izabela Macudzińska-Borowiak. Rywalizacji przewodzi nowa prowadząca - Małgorzata Rozenek-Majdan, czuwająca nad zasadami i przebiegiem gry.

Karolina Pajączkowska o uzależnieniu: "Wiara mnie odbudowała"
Karolina Pajączkowska o uzależnieniu: "Wiara mnie odbudowała"

Zobacz też: Monika Jarosińska brutalnie do Nicol Pniewskiej. "Nie masz talentu!"

Autorka/Autor: Z.Z