Przemek Klima nowym jurorem programu MasterChef!

Przemek Klima
Przemek Klima
Już wkrótce rozpoczną się poszukiwania kolejnego najlepszego kucharza-amatora w Polsce. Tym razem pretendentów do tytułu MasterChefa oceniać będą Magda Gessler, Michel Moran oraz debiutujący w tej roli szef Przemysław Klima!
Michel Moran, Magda Gessler, Przemek Klima
Michel Moran, Magda Gessler, Przemek Klima

Przemek Klima - zdobywca dwóch gwiazdek Michelin

Przemek Klima to pochodzący z Krakowa kucharz i restaurator, który doświadczenie zawodowe zdobywał nie tylko w Polsce. Jako sous chef pracował w pierwszych lokalach w Polsce z gwiazdką Michelin. Od 2019 roku prowadzi restaurację Bottigliera 1881, która jako pierwsza w Polsce może poszczycić się już dwiema gwiazdkami Michelin. W 2021 i 2022 roku Przemek Klima znalazł się na liście 100 najlepszych kucharzy świata w rankingu The Best Chefs Award.

Przemek Klima
Przemek Klima

Wybitny kucharz pojawił się już w "MasterChef"

Dla Przemka Klimy nie będzie to pierwsza wizyta na planie kulinarnego show. Szef kuchni oceniał już gościnnie uczestników 9. i 10. edycji „MasterChefa” oraz 6. sezonu „MasterChefa Juniora”. Wiosną tego roku zobaczymy go jeszcze w półfinałowym odcinku „MasterChef Nastolatki”.

W 13. odsłonie "MasterChefa" obok Przemka Klimy bez zmian pojawią się także Magda Gessler i Michel Moran. Start castingów do nowej edycji programu już wkrótce!

"Przemek Klima już kilkukrotnie był naszym gościem w kuchni MasterChefa, za każdym razem wzbudzając ogromny podziw i uznanie wśród uczestników. To jedyny w Polsce szef kuchni, którego restauracja posiada już dwie gwiazdki Michelin. Mamy nadzieję, że obecność tak wybitnego kucharza w programie zainspiruje uczestników do podejmowania wyzwań kulinarnych"

- mówi Robert Komaniecki, producent programu "MasterChef"

Autor: Mariusz Kordas

podziel się:

Pozostałe wiadomości