"Czas na Show. Drag Me Out": Zobacz występy z 2. odcinka!

Czas na Show. Drag Me Out, uczestnicy 2. odcinka
Czas na Show. Drag Me Out, uczestnicy 2. odcinka
Źródło: Bartosz Krupa
Tadeusz Mikołajczak i Adelon, Dariusz Zdrójkowski i Ciotka Offka oraz Tomasz Karolak i Himera zrobili show podczas swoich występów w 2. odcinku "Czas na Show. Drag Me Out". Zobaczcie to koniecznie!

Uczestnicy "Czas na Show. Drag Me Out" z pomocą Drag Mentorek przeobrazili się w królowe sceny. Jak poradzili sobie: Lady Tade, Daria Awaria oraz Niezła Rolka? Publiczność i jury byli zachwyceni. Przed Wami wszystkie występy z 2. odcinka "Drag Me Out"!

Tadeusz Mikołajczak, czyli Lady Tade oraz Adelon - występ w "Drag Me Out"

Czas na Show. Drag Me Out, Adelon, Lady Tade
Czas na Show. Drag Me Out, Adelon, Lady Tade
Źródło: Bartosz Krupa

Tadeusz Mikołajczak znany z "Top Model" na co dzień z wybiegiem, pokazami i zrobieniem show jest za pan brat. Podczas występu na scenie "Czas na Show. Drag Me Out" miał wiele radości z lyp syncu, który wykonał z Adelon. Jako Lady Tade zawładnęła sceną, jak na prawdziwą Drag Queen przystało! Jury i publiczność nie mogła oderwać od nich oczu. Zobaczcie ich występ.

Występ Adelon i Lady Tade w "Drag Me Out"

Dariusz Zdrójkowski, czyli Daria Awaria i Ciotka Offka na scenie "Drag Me Out"

Czas na Show. Drag Me Out, Daria Awaria, Ciotka Offka
Czas na Show. Drag Me Out, Daria Awaria, Ciotka Offka
Źródło: Bartosz Krupa

Początkowo Dariusz Zdrójkowski miał wiele wątpliwości co do swojego występu w "Czas na Show. Drag Me Out". Jednak metamorfoza pod okiem Ciotki Offki na Darię Awarię sprawiła, że Dariusz poczuł w sobie kobiecy pierwiastek. Występ uczestnika "Azji Express" i jego Drag Mentorki nie przeszła bez echa. Anna Mucha, Michał Szpak i Andrzej Seweryn byli pod wrażeniem! Najważniejsze jednak, że Adam Zdrójkowski, syn Dariusza był niezmiernie dumny z taty. Polały się łzy wzruszenia.

Występ Ciotki Offki i Darii Awarii w "Drag Me Out"

Tomasz Karolak, jako Niezła Rolka oraz Himera - show w "Drag Me Out"

Czas na Show. Drag Me Out, Himera, Niezła Rolka
Czas na Show. Drag Me Out, Himera, Niezła Rolka
Źródło: Bartosz Krupa

Tomasz Karolak jest aktorem, więc wcielanie się w różne role nie jest mu obce. Jako Niezła Rolka zaszalał na scenie "Czas na Show. Drag Me Out". Razem z Himerą dali niezły pokaz. Choć chodzenia na obcasach w stylu "na narciarza" nie obyło się bez komentarza jurorów, to widać było, że ten duet świetnie bawi się podczas swojego występu. Córka Tomasza Karolaka również gratulowała swojemu tacie.

Występ Himery i Niezłej Rolki w "Drag Me Out"

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości