Ania Starmach po 12 latach żegna się z widzami MasterChefa

Ania Starmach
Ania Starmach
Źródło: TVN
Ania Starmach, wybitna kulinarna osobowość, która od lat fascynuje i inspiruje miłośników sztuki gotowania, po ponad dwunastu latach spędzonych na planach programów "MasterChef" i "MasterChef Junior" żegna się z tymi formatami!

Jako jurorka w programach, Ania wnosiła swoje doświadczenie i wyjątkową wrażliwość smakową, oceniając prace uczestników z pasją i profesjonalizmem. Jej krytyczne spojrzenie i uczciwe opinie oraz masa pozytywnej energii, nieustający uśmiech i cudowna osobowość sprawiły, że Ania od lat jest szanowana przez widzów i uczestników programu.

Na co trzeba uważać pracując z dziećmi na planie?
Ania Starmach zdradziła nam kilka zakulisowych szczegółów związanych z nowym programem "MasterChef Junior". Jak pracuje się z dziećmi? Na co trzeba uważać oceniając je? Zobaczcie nasze wideo!

Ania Starmach o spełnieniu wielkiego marzenia

Na swoim profilu w mediach społecznościowych Ania Starmach napisała: "Piękny gest moich rodziców o przekazaniu sporej części swojej kolekcji sztuki krakowskim muzeom, skłonił mnie do działania. Pasją moich rodziców, którą postanowili dosłownie się podzielić od zawsze była sztuka. Teraz moja kolej, żeby podzielić się z Wami moją pasją! Poczułam, że właśnie TERAZ jest ten moment.

Zamierzam skupić się na realizacji mojego wielkiego marzenia, o którym myślę od lat – tj. otwarciu własnego miejsca w moim ukochanym Krakowie. Jestem absolwentką francuskiej szkoły Le Cordon Blue i kiedy wyjeżdżałam do Paryża byłam pewna, że po powrocie otworzę własną restaurację. Te lata nauki chcę TERAZ wykorzystać i stworzyć coś swojego, coś pięknego, coś pysznego. A na to potrzeba przestrzeni i czasu. W związku z tym nie będzie mnie w nowym sezonie programu Masterchef.

To nie oznacza, że znikam z mediów. W dalszym ciągu będziecie mieli ze mną kontakt w mediach społecznościowych oraz spotkamy się chociażby w Dzień Dobry TVN. Do odważnych świat należy! Ściskam Was mocno" - podkreśliła.

Ania Starmach: Sesja na bardzo słodko!:)
Zobaczcie kulisy sesji wizerunkowej do programu "MasterChef Junior"
Źródło: Mariusz Kordas/Jarek Łukawski | TVN

Ania Starmach: Gotowanie to moja wielka miłość i pasja!

Dziś łobuzerskie wydanie naszych jurorów!
Ania Starmach
Dziś łobuzerskie wydanie naszych jurorów!

Swoją telewizyjno-kulinarną karierę rozpoczęła jako zwyciężczyni konkursu "Gotuj o wszystko" realizowanego w ramach programu „Dzień Dobry TVN”. Ania zauroczyła widzów nie tylko wspaniałymi daniami, ale też prawdziwą pasją i miłością do gotowania. 

To właśnie oni w głosowaniu SMS uznali, że zasługuje na wygraną: półroczny kontrakt na prowadzenie kącika kulinarnego w programie "Dzień Dobry TVN" oraz staż w restauracji hotelu Sheraton. W następnych edycjach tego konkursu Ania pojawiła się już jako jeden z jurorów.

Ania Starmach i jej kotlet schabowy z warzywami
"Jak byłam mała - byłam niejadkiem. Kotlet schabowy to było moje jedyne danie:)"
Źródło: TVN
MasterChef: Anna Starmach, Magda Gessler, Michel Moran
MasterChef: Anna Starmach, Magda Gessler, Michel Moran
Ania Starmach nie spała całą noc przed spotkaniem z Ramsayem
O pobycie Gordona Ramsaya na planie "MasterChefa" krążyły legendy. Zapytaliśmy Anię Starmach o jej wrażenia ze spotkania z kulinarną gwiazdą. Wiedzieliście, że przed spotkaniem Anie nie spała całą noc?
Źródło: m.kwasek/b.wrześniewski/j.kloskowski

Autor: Mariusz Kordas

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości