Jak dogadują się jurorzy "Czas na Show. Drag Me Out"? Andrzej Seweryn komentuje!

Jak dogadują się jurorzy "Czas na Show. Drag Me Out"? Andrzej Seweryn komentuje!
Jak wyglądają relacje w jury "Czas na Show. Drag Me Out"? Andrzej Seweryn wszystko nam powiedział! Koniecznie sprawdźcie to w materiale wideo. Oglądajcie "Drag Me Out" w każdy wtorek o 21:35 w TVN!

Andrzej Seweryn, juror w "Czas na Show. Drag Me Out" przyznał w rozmowie z Oskarem Netkowskim, jak wygląda współpraca w składzie jurorskim. Czy dogadują się razem z Anną Muchą i Michałem Szpakiem?

Czas na Show. Drag Me Out, Andrzej Seweryn, Anna Mucha, Michał Szpak
Czas na Show. Drag Me Out, Andrzej Seweryn, Anna Mucha, Michał Szpak
Źródło: Bartosz Krupa

Jak się okazuje, to trio jest świetnie dobrane. Każdy ma swoje indywidualne zdanie, ale wszystko jest konstruktywne i nikt nie ma zamiaru wchodzić w niepotrzebne przepychanki słowne. - Wszyscy wiemy, jaką funkcję spełniamy w tym programie, szanujemy się. Ja kocham ludzi, którzy nie są tacy, jak ja - komentuje Andrzej Seweryn.

Czy Andrzej Seweryn będzie surowym jurorem w "Czas na Show. Drag Me Out"?

Juror "Drag Me Out" - Andrzej Seweryn postanowił, że będzie oceniał występy w sposób przyjazny, ale konstruktywny. Nie będzie robił zbędnego show, a także będzie starał się dawać obiektywne osądy. Sam przyznaje, że program ma być miły dla odbiorców z mieszkających w różnych miejscach, o różnych poglądach. Dlatego też nie będzie się starał szokować, a być jurorem, który ma głowę na karku, ale nie zapomina o ludzkich odruchach.

Trzeba skupiać się na tym, by pokazać przyjazny charakter naszej emisji
- tłumaczy Andrzej Seweryn, juror "Drag Me Out"
Czas na Show. Drag Me Out, Andrzej Seweryn
Czas na Show. Drag Me Out, Andrzej Seweryn
Źródło: Bartosz Krupa

Andrzej Seweryn - kim jest juror "Czas na Show. Drag Me Out"?

Andrzej Seweryn to polski aktor teatralny i filmowy, reżyser teatralny, a od 2011 dyrektor naczelny Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana w Warszawie. Przez Gustawa Holoubka, Tadeusza Łomnickiego i Zbigniewa Zapasiewicza został w 1990 uznany za jednego z trzech największych polskich aktorów dramatycznych po 1965. Zagrał rolę m.in. w filmie "Doppelgänger. Sobowtór". Wystąpił również w jednym z odcinków serialu "Mój agent".

Zobacz także:

Autor: Paulina Kunkowska

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa

podziel się:

Pozostałe wiadomości