Nietypowe zachowanie właścicielki "Marysieńki". Magda Gessler chwali, a ona ciągle płacze

Autor:
Kinga
Rysula
Rolady zalane łzami, mimo że Magda Gessler ocenia je BARDZO DOBRZE!

W środę o 15:50 na antenie TVN odbędzie się powtórka szóstego odcinka siedemnastego sezonu "Kuchennych rewolucji". Magda Gessler odwiedziła restaurację "Marysieńka" w Babicach pod Oświęcimiem. Kasia i Adam, właściciele i kucharze z pasją, postanowili spełnić swoje marzenie i otworzyli restaurację, która miała stać się miejscem serwującym domowe polskie potrawy.

Kuchenne rewolucje: Magda Gessler Źródło: Bartosz Krupa

"Kuchenne rewolucje" - jak Magda Gessler oceniła restaurację "Marysieńka"?

„Marysieńka” to restauracja pełna serca i smaku, gdzie Kasia i Adam starają się realizować swoje marzenie o prowadzeniu lokalu serwującego domowe dania polskie. Kasia, która nie wierzy w siebie z powodu trudnych doświadczeń w poprzednim małżeństwie, znalazła w gotowaniu nie tylko pasję, ale i sposób na życie.

Magda Gessler, znana z ostrych komentarzy i fachowego oka, przyjechała do "Marysieńki" z misją ratunkową. Po przeprowadzeniu degustacji, restauratorka oceniła kuchnię Kasi, jako bardzo domową i smaczną. Tym samym dała jej nową wiarę w siebie i nadzieję na przyszłość. Dla kobiety, która w gotowaniu odnalazła swoje powołanie, były to chwile pełne emocji i wzruszenia. Słowa uznania od Magdy Gessler były dla niej ogromnym wsparciem.

Całe to jedzenie jest bardzo domowe i smaczne! Nie są to jakieś rarytasy, ale podstawa jest zrobiona bardzo dobrze (...) Jest ktoś, kto ma dobry smak - taki domowy i ciepły!

Właściciele nie kryli radości i uznali, że takie słowa z ust Magdy Gessler to coś niesamowitego i pięknego. Kasia wkłada w gotowanie całe swoje serce i mnóstwo pracy, jednak mimo smacznych potraw i przystępnych cen, restauracja zmaga się z brakiem gości. Mimo że „Marysieńka” boryka się ze wspomnianymi problemami finansowymi, właściciele są pełni nadziei, że pomoc i wskazówki restauratorki pozwolą im odmienić losy ich restauracji. Czy "Marysieńka" odniesie sukces?

Słowa z ust takiej osoby, jak pani Magda - to jest niesamowite! (...) Piękne!

Oglądajcie odcinek "Kuchennych rewolucji" już dziś na antenie TVN!

Kuchenne rewolucje Źródło: EAST NEWS

Oglądaj "Kuchenne rewolucje" w MAX

"Kuchenne rewolucje" - zgłoś się na casting do programu!

Nowe pomysły, smaki, wystrój lokali, a przede wszystkim rewolucja w życiu właścicieli upadających lokali. Nieustraszona Magda Gessler przybędzie na ratunek do Twojego baru, restauracji i pomoże Ci zacząć od nowa, dzieląc się swoim kilkudziesięcioletnim doświadczeniem.

Takiej szansy po prostu nie można zmarnować. Nie trać czasu i wypełnij formularz.

Magda Gessler w ogniu naszych pytań!
Magda Gessler w ogniu naszych pytań!

Czytaj też:

Autor:Kinga Rysula

Źródło zdjęcia głównego: East News

Pozostałe wiadomości