Agata Kulesza zdradziła, który serial skradł jej serce. "Zabarykadowałam się w domu na kilka dni i obejrzałam całość"

Agata Kulesza
Agata Kulesza o serwisach streamingowych
Platforma Max jest już dostępna w Polsce! Z okazji premiery najwięksi polscy artyści zgromadzili się na oficjalnym evencie. Ten szczególny dzień świętowała z nami Agata Kulesza. Aktorka zdradziła, jakie produkcje najchętniej ogląda w streamingu!

Agata Kulesza o platformie Max

Platforma streamingowa Max oficjalnie wkroczyła do Polski. Max jest obecnie dostępny w Stanach Zjednoczonych i 39 krajach Ameryki Łacińskiej. To wielki dzień dla wszystkich fanów kina. Na oficjalnej premierze pojawiły się największe osobistości polskiego showbiznesu. Jedną z gościń była Agata Kulesza. Aktorka przyznała, że jest wielką fanką seriali i wskazała, dlaczego sięga po nie w serwisach streamingowych.

Lubię w ten sposób odpocząć, jeżeli nie mam akurat takiego humoru na książkę, to wtedy wchodzę w seriale. Oglądam dużo o wojnie. Kocham kostiumowe filmy, kocham kostiumowe seriale. Czasami utknę przy czymś, co artystycznie nie ma żadnej jakości, ale zdarza mi się przez zasiedzenie obejrzeć coś do końca. Lubię seriale
wyznała Agata Kulesza.
Co ogląda Agata Kulesza?
Co ogląda Agata Kulesza?

Aktorka spytana o obejrzane produkcje, które jak określiła "nie mają artystycznej jakości", stwierdziła, że woli opowiedzieć o tym, co jej zdaniem jest wartościowe.

Ostatnio wróciłam do "Kompanii braci". Obejrzałam też "Pacyfik". Wróciłabym z przyjemnością do "Wikingów", ale na to nie mam czasu
przyznała.
Oczywiście "Gra o tron", początkowo się opierałam i nie rozumiałam tego fenomenu, ale kiedy się wciągnęłam, to zabarykadowałam się po prostu w domu na kilka dni i obejrzałam całość
dodała Agata Kulesza.

Który bohater kinowy skradł serce aktorki?

Agata Kulesza wybiera ulubioną postać
Agata Kulesza wybiera ulubioną postać

Agata Kulesza została spytana, który spośród zgromadzonych bohaterów filmów i seriali jest jej najbliższy, komu szczerze by kibicowała. Aktorka odpowiedziała, że byłaby to postać Kendalla Roy'a z serialu "Sukcesja". Dodała także, że jest wielką fanką wskazanej produkcji.

Platforma Max jest już dostępna w Polsce!

Platforma Max zadebiutowała w Polsce 11 czerwca 2024 r. Użytkownicy serwisu będą mogą wybrać spośród trzech korzystnych cenowo pakietów subskrypcji, dopasowanych do ich potrzeb i preferencji. Każdy z trzech pakietów można rozszerzyć o dodatkowy pakiet “Kanały TV i Sport”, aby zyskać dostęp do biblioteki nawet 29 kanałów telewizyjnych i relacji z najważniejszych wydarzeń sportowych na żywo. W ramach platformy Max użytkownicy znajdą najbardziej jakościowe treści globalnych marek takich jak HBO, DC czy Warner Bros., kontent dla dzieci, programy informacyjne i publicystyczne oraz sportowe, w tym relacje z Igrzysk Olimpijskich Paris 2024 w ramach każdego pakietu, a także bogatą ofertę produkcji lokalnych i najlepszą rozrywkę z TVN.

Autor: Iga Kugiel

Źródło zdjęcia głównego: mat.prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości