Kobieta na krańcu świata

Kobieta na krańcu świata, sezon 11, odcinek 9

Kobieta na krańcu świata

W 11. sezonie programu „Kobieta na krańcu świata” Martyna Wojciechowska odwiedziła 7 krajów na 4 kontynentach. Chociaż wiele osób myśli, że niestrudzona podróżniczka była już wszędzie i nic nie jest w stanie jej zaskoczyć, Martyna wciąż odkrywa nowe i dzieli się tym z widzami!

Kobieta na krańcu świata - Making Of
Kobieta na krańcu świata - Making Of

To kobiety, do których jeździ Martyna, są jej największą inspiracją. Nurkująca z rekinami Ella z RPA, Kinnar z Indii - Ram Kali, wzruszająca Marbella z Meksyku, czy Marie – odważna królowa soli z Senegalu. Wzbudzająca podziw syryjska feministka Ghada w Libanie, Fainy odkrywająca świat ultraortodoksyjnych Żydów. Historia Czumi i jej ślubu w Korei czy Carmen i Karolina z wysypiska śmieci w Meksyku, które wprost skradły serce Martyny i widzów.

To właśnie takie historie sprawiły, że 11-sty już sezon programu był niezwykle wyjątkowy! 28 września, w dniu urodzin podróżniczki, odbyło się uroczyste otwarcie Fundacji Unaweza. Martyna od zawsze chciała nie tylko odpowiadać historie, ale pragnęła mieć wpływ na ich zmianę, chciała pomagać i naprawiać świat, nawet małymi krokami. Unaweza ma dawać kobietom skrzydła!

Aktualności